Skocz do zawartości

Dartmoor Section!


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie: mam problem. na razie jeżdże na sztywniaku. kupuje amorka. duro mogfe mieć za 299 a rock shox tora 302 u-turn za 499. Co wybrać? a moze tore kupić za 499 za 700 opchnąć na zallegro i kupić jeszcze dobre korby?

 

Panowie: mam problem. na razie jeżdże na sztywniaku. kupuje amorka. duro mogfe mieć za 299 a rock shox tora 302 u-turn za 499. Co wybrać? a moze tore kupić za 499 za 700 opchnąć na zallegro i kupić jeszcze dobre korby?

 

Panowie: mam problem. na razie jeżdże na sztywniaku. kupuje amorka. duro mogfe mieć za 299 a rock shox tora 302 u-turn za 499. Co wybrać? a moze tore kupić za 499 za 700 opchnąć na zallegro i kupić jeszcze dobre korby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań co do części dartmoora (jak ktoś zapomniał, używam StreetStyle'a 2005 :) )

1) Jak spisują się piasty X-Rolls i X-Forrce - będę śmigał zgodnie z przeznaczeniem, czyli w stereecie. Komplet mogę mieć za niżej 200, więc pytam czy się opłaca. Jeśli nie, podajcie alternatywy (na maszynówkach, mocowanie do tarcz 6 śrub, w miarę niska waga),

2) Obręcze VooDoo - przeznaczenie jw. (dopiszę, że bez wielkich szaleństw ta jazda) czy raczej brać coś w stylu Alexa DM22? Na razie mają mieć krawędź do V-brakeów, bo nie mam kasy na tarczę, więc uwzględnijcie to w radach (jeśli ktoś takowe ma)

3) Mostek warbird i kiera M-Gun - jak jest z wytrzymałością w porównaniu do BOPa Endo?

4) Pedałyu Bloodymarry - mogę mieć za niecałe 100PLN - opłaca się? Potrzebuję nie za drogich maszynówek.

 

Za wszystko będę wdzięczny!

PS Ktoś chce jakieś porady d/s częśći z mojej strony (Shimano, RST, Accent, SRAM), niech pyta, choć to nie ten temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasty Dartmoora są eleganckie co do tych voodoo to niepodobają mi sie (jak dlamnie za cienkie) ja mam crushera na tyle i blizzarda na przodzie i z tego co sie oriętuje to pod v-brake sie nadają(u mnie w miescie kilka osób tak jezdzi) na początku moze niebedzie dobrze hamowac ale jak sie zedrze ta powłoka(inaczej zwana farbą) to bedzie ok a pedałów dartmoora nie polecam u kumpla sie cos z łozyskiem zepsuło (kup NS albo Authora) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

co do street fightera to nie powiem jestem zadowolony katuje i na razie nic sie nie rozsypało skacze dropy, dirty i troche street. geo moze nienadzwyczajne (trudno sie wyrywa). a i u mnie w mieście jest gość co jeździ na street fighterze 14" z juniorkiem 170 skoku. jest zdrowo walniety skacze tam gdzie niektórzy na fullach wymiękają więc ten fakt coś świadczy na temat wytrzymałości tej ramki. Lakier do dupy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dartmoor iz Dartmoor... ja (na zmianę z "nominalną właściwielką tegoż roweru" :D ) śmigam na Street Stylu 13" 2005 i złego słowa nie powiem - co prawda jak dla mnie moglaby być trochę lżejsza (ale w końcu to rama do fruwania, a nie jazdy :( ) i nieco krótsza, ale poza tym, zwłaszcza za takie pieniądze, nie możbna narzekać!

O Street Fighterze, poza rzeczonym lakierem, nie słyszałem złych opinii.

 

PS Mam zamiar złożyć koła na piastach i obręczach Dartmoor (już pisałem temat, ale gdzieś to wsiąkło): X-Rolls i X-Forrce i przód VooDoo a tył Blizzard - wyjdzie po zniżkach ok. 190 za przód, 220 za tył. Jest jakaś alternatywa w podobnej cenie i jakości (piasty mają być na maszynach na tarczę)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem całkiem spoko główka na razie wytrzymała 3,5 m dropa i prawie 4 m nortshora ale londowanie na kąt jakieś 50 stopni zreszto nortshore jest na pinkbiku w dziale gorlice. a co do amora to mój sf z duraczm pseudo 130 skoku wygloda źle dolna rura tylnego trójkąta nie jest równolegle do ziemi myfa suportu jest nisko więc lepiej jak jest duzy amor a pozatym chciałbym widzieć darta z avalanchem lub supermonsterem 300mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
chciałbym widzieć darta z avalanchem lub supermonsterem 300mm

Wyglądałby co najmniej dziwnie, ale... jak każdy hartdtail! Do sztywniaków już 170 to naprawdę "w pitę" :D

PS Może będę miał Street Fightera, ale jeszcze się obaczy (na razie jest nadal Street Style 2005, ale raczej sprzedaję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

No chłopaki wiosna przyszła, czas popisać coś w naszym klubiku:) No więc ja napiszę pierwszy. Sezon rozpoczał się ambitnie. Robię postępy jedynie w dropach. Na płaskie z 1,5 metra może zrobię ale spadam tam gdzie w zeszłym sezonie się bałem. Pada mi tylna piasta tzn bębenek i za którymś razem jak mi nie zaskoczy to będzie niefajnie:) Darcik trzyma się dzielnie mimo tego ze dropy wciąż nieraz schrzanię i wyjdą na płasko:) No i to tyle i teraz trzeba rozbujać dalej temat!:) Pozdrawiam i życzę wielu tricków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...