Skocz do zawartości

Dartmoor Section!


Driver

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo o co chodzi! ;) Chyba mi teraz nikt nie skasuje tematu co? No to dawac opisy i zdjecia swoich maszyn na ramkach Dartmoora.

 

Ja pierwszy:

rama wiadomo jaka, amorek rst gila sl z metalowymi korkami, przezutka przod alivio, tyl deore, korby Shimano TS52.. bla bla. Foty dam w nastepna sobote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!!!

 

dartmoor 15" kolor czarny

korba - dartmoor rebel isis

obręcze - przód - vuelta excalibur

tył - supra n

piasty - novatec

amor - mx comp air 105mm

kiera - dabomb

mostek - dabomb fix

hample - przód - hayes mx2 6"

tył - avid 5

manetki -lewa - sachs

prawa - deore

klamki - dia-compe

przerzutki przód - brak(do zakupu)

tył - sram

kaseta - deore

opony - dębica 2.3"

 

 

fotek nie dam bo niewiem jak zamieścić

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj rower jest chyba dosyc charakterystyczny, ale napisze jeszcze raz jego config (obecnie juz stary :P ).

 

Rama: Dartmoor 13"

Stery: Accent na maszynach

Kiera: Kalloy

Mostek: NS Super Moto

Klamki: Tektro MT 4.0

Manetka: Alivio

Hampel P: Blackbox 203 mm

Hampel T: Alivio

Gripy: Author Grip Lock

Korba: Truvativ IsoFlow 38t.

suport: Kwadrat VP na maszynach

Napinacz: PM Socho

Kaseta: Alivio

Przerzutka Tyl: Acera

Lancuch: Jakies tanie IG

Amor: Marzocchi DJ III 2003 130 mm

Kolo Przod:

Obrecz: Supra MT 26"

Szprychy: DT

Piasta: Tazzzman 9 mm 2 maszyny

Opona: Tioga Blue Dragon 2,3"

Kolo Tyl:

Obrecz: Supra MT 26"

Szprychy: DT

Piasta: Tazzzman 10 mm 4 maszyny 6 zapadek

Opona: Tioga Yellow Kirin 2,1"

 

To byl stary i pierwszy config, dosyc nieaktualny, ale takie mam tylko foty ;) .

 

http://members.lycos.co.uk/kywakbrokenscout/Dartmoor/

 

Teraz mam wywalone hample (jezdze i skacze bez :) ), nie mam przerzutek zadnych, mam zrobionego singla, mam kolo z marketu 24" na tyle i 26" z marketu na przodzie i RST Gila T4, ogolem rower przypomina poprzednia wersje w gora 20%, ale jak bedzie kasa to szykuja sie duze zmiany, bo nowy amorek juz stoi (Marzocchi Z1 FR3 150 mm 2005 na sztywna 20 :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magnus, malo, ciekawe ile bedzie wazyc w rozmiarze 14". Ja ubolewam nad sterami i hakami, ale mam andzieje, ze to poprawia, bo jak zrobia glowke pod normalne stery i poziome haki, to IMO Dartmoor bedzie przodowal jesli chodzi o tanie aluminiowe ramy DS :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tam ciesze, gdyby nie te poziome haki :D . Dlatego rozpatruje zmiane, ale sytuacja finansowa mi na to nie pozwala, wiec zostaje przy tym co mam. Mam nadzieje, ze uda mi sie go wtedy polamac, kiedy beda juz modele z poziomymi hakami :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Odkopie temat :) i zapodaje fotką mojego bajka w akutalnym stanie. Mam nadzieje ze sie spodoba:P http://img30.imageshack.us/img30/9010/zdjcie0012mm.jpg

 

Ej chłopaki na ramkach Dartmoora, mam pytanko, bo ciezko mi sie rowerek wyciaga (oczywiscie na ramie dartmoora:P) do manuala itp, jakie macie mostki i kierownice? (bo chyba to ich wina) bo ja mam mostek dlugi i lekko wzniesiony do gory i jest lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...