Skocz do zawartości

[rower] Kands energy 1300


Rekomendowane odpowiedzi

Za 500-600zl nic lepszego niz Raidon Air nie znajdziesz. Od czasu do czasu Spinnery Aerisy 320 sie pojawiaja od prywatnych sprzedawcow (widelec, ktory jest chwalony i swoja praca przypominajacy SIDa, kosztujacego z 1,5k), ale obecnie widze tylko takie w granicach 850 zl. Sam takiego ujezdzam, wazy ~1,6 kg, zdecydowanie polecam. Katalogowo widelec kiedys kosztowal 1199, mi sie udalo go kupic za 5 stow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dam cytatu bo nie wiem kto to dokładnie napisał ale na pewno był to doświadczony user, ale chodziło o to że w 2014 SR poszedł trochę drogą taką jak Shimano, mianowicie nowy Raidon jest odpowiednikiem Epicona z poprzednich lat, XCR dostał teraz bebechy Raidona z 2013 a jeśli od 2008 roku dostały jeszcze jakiś 'lifting' to wychodziło by na to że XCR 2014 > Raidon 2008.

P.S.: Cały powyższy post jest napisany na podstawie tego co czytałem na forum. W praktyce może się to różnić bo nie jeździłem nigdy na żadnym z modeli amortyzatorów wymienionych w moim poście więc niech śmiało poprawia moje ewentualne błędy ktoś kto używał/testował.

edyta: Dodatkowo czarna anoda na goleniach się szybko wyciera według użytkowników tego amortyzatora.

Edytowane przez benek196
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, po 2 tygodnaich czekania, przyszedł mi rower. Nie ja odbierałem, więc nie miałem jak spisać protokołu. Mianowicie, rower ma hamulce typu v brake zamiast tarczowych, warto więc reklamować rower i czekać na tarczowe? Na tych v brakeach można się wybrać w łagodne góry (Gorce)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem scud'a.

 

Wrażenia pozytywne skręcony, co prawda trzeba było narzędzi których standarodowo w domu się nie posiada - ale byłem na to przygotowany.

 

Montaż nic trudnego, zauważyłem jedynie, że ostatnia przerzutka jakby nie wchodzi (pierwsza prawidłowo) ale na rowerze jeszcze nie jeździłem.

 

No właśnie, mam problem. Rower ma jedno koło bez powietrza. Czy jest to możliwe, czy jest raczej przebite? Wiem, że nikt na forum nie ma szklanej kuli, ale do najbliższego kompresora mam 1.5km i zastanawiam się, czy jest sens targać w ogóle tam rower.

 

Ponadto rower to raczej leżak, bo był cały skurzony, może jest po prostu z zeszłego roku. Zdarzyło się komuś, kto otrzymał rower aby jedno koło było bez powietrza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...