Skocz do zawartości

skradziono rower, POMOCY !


ravenssj5

Rekomendowane odpowiedzi

witam, ostatniej nocy skradziono mi rower marki MBIKE model CROSSER RX. nie jest to popularny rower, więc piszę do was w akcie desperacji o pomoc. jeśli ktoś z was rowerzystów ma jakiekolwiek informacje, może ktoś oferował sprzedaż lub coś podobnego, to proszę o kontakt. nawet nie przypuszczacie jak to jest stracić wasz dopieszczony rowerek. mój mail to ravenssj5@poczta.fm

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie przypupaszczamy, jak to jest nie pilnowac swojego dopieszczonego roweru. Troche zgryzliwy jestem, ale stary, jak ty to zrobiles, zeby ci rower zajumali? Nigdy w zyciu nie spuszczam z oczu roweru na dluzej niz 10 sekund, jak gdzies zostawie na zewnatrz, to w takim miejscu, ze musze go przez szybe widziec, i co kilka sekund zagladam, czy ktos sie nie kreci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zgłosiłem od razu, mówią że mają skuteczność 50%, co akurat wydaje się przesadzone, ale może przypadkiem.... Bardziej liczę na Was rowerzystów, ponieważ wiem z własnego doświadczenia, że zwraca się uwagę na rowery, jakieś zboczenie już chyba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, zgłosiłem od razu, mówią że mają skuteczność 50%, co akurat wydaje się przesadzone, ale może przypadkiem.... Bardziej liczę na Was rowerzystów, ponieważ wiem z własnego doświadczenia, że zwraca się uwagę na rowery, jakieś zboczenie już chyba

Patrząc na to że znajdują całkiem sporo - rozbiją jedną dziuplę i już mają pewnie z 50 rowerów, a wiele osób nie zgłasza kradzieży, to 50% wcale nie wydaje się być przesadzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z gieldy, niestety ani sladu po rowerze. Do tej pory nie mam zadnych wiesci, nikt go nie widzial, policja tez sie nie odezwala od momentu zgloszenia :( dodaje jeszcze zdjecie zrobione przez kumpla w pracy jakos przed zimą: http://zapodaj.net/0956eaffbe29.jpg.html

rower różnił sie od tamtego czasu tylko tym, ze mial bialo-czarny koszyk na bidon.

 

acha, za pomoc w odzyskaniu rowreu nagroda pieniezna sie nalezy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...