Skocz do zawartości

[Warsztaty]Dobre i tanie w Warszawie


Ziomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

 

Właśnie kompletuje do swojej machiny czesci, akcesoria : łańcuch, wielotryb, suport, hamulce itp. Kilka rzeczy moge zrobic sam, ale przy niektórych zajeciach brakuje mi kluczy i brak znajomosci danej rzeczy.

 

Chciałbym Was prosić o jakies NAMIARY na sklepy, warsztay rowerowe w Warszawie które mogłyby mi pomóc (niedrogo, ale dobrze i profesjonalnie) w zamontowaniu niektórych czesci.

 

Bede bardzo wdzieczny za info

 

 

:-D :-D :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Serwisu na ul. Lusińskiej absolutnie nie polecam, "naprawili" mi tam już 2 rowery. Coprawda pan serwisant jest byłym kolarzem, ale niech lepiej zostanie przy serwisowaniu makrokeszy bo to mu najlepiej wychodzi...jego serwis można znaleźć w karcie gwarancyjnej większości rowerów kupowanych za 100 do 600zl w marketach.

 

Ze sklepów/warsztatów, zawsze będe polecał Bikemana [ www.bikeman.pl ], może nie zawsze tanio, ale zawsze profesjonalnie :)

 

Ps. Bikergonia, zmień sobie płeć w profilu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam byłem w servisie Giant-a ( www.bikeman.pl) i na serio profesjonalnie i sprawnie i czasami szybko.

 

Również tam chciałem kupic rower do skakania a wyjechałem z rowerem typowym do XC (ja nie wiem czy to krasnomówcy czy co ) hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Gość_yupi_*

Ja kupilem swoj rowerek na Kasprowicza w Giant'e i bylem bardzo mile zaskoczony obsluga tego sklepu.

Maly maja sklepik ale milutka atmosfera i do tego chlopaki sie staraja:)

Serwis u nich chodzi pelna para i nawet zdarzaja sie kolejki ale to dlatego, ze maja sporo zadowolonych klientow.

Moj rowerek serwisuja juz ktorys sezon z kolei i zawsze wystawiaja mi rachunek na "grosze" a rowerek

po serwisie chodzi jak zyleta:)

 

Pozdrowki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie, ja mogę polecić (ze względu na serwisy)

 

2 kółka (włochy) al. krakowska

skuczyński (ohota) ul. grójecka

szurkowski (wola) ul. ciołka

 

natomiast co do sklepów to bywa różnie każdy ma coś swojego, zanim coś kupię to zajrzę do wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...