Skocz do zawartości

[przerzutka] Shimano XT FD-M761 Down Swing


Jarek516

Rekomendowane odpowiedzi

Linka może iść w dolnym jak i górnym naciągu, sam posiadam takowy model w rowerze i linka idzie od góry. Co do owego modelu przerzutki odradzam ją do roweru do typowego XC gdyż posiada pochył prowadnicy odpowiedni do ram trekkingowych - objawia się to niemożnością prawidłowego wyregulowania przerzutki, zawsze będzie ci coś odzierać(sam się na to nadziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, żeby w technicznych dokumentach shimano bylo jakieś rozdzielenie między przerzutki do korb 48t i 44t. Wg mnie będzie pracować doskonale z korbą 44t. Wystarczy prawidłowa regulacja. Instrukcja na technicznych stronach shimano, jeśli ktoś ma z tym problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się za bardzo rozpisywać więc powiem tylko tyle że ta przerzutka zakres poprawnej pracy ma w kącie rury podsiodłowej w zakresie 63-66st a w 95% ram nachylenie rury podsiodłowej jest w zakresie 66-69st więc niemożliwe jest poprawne wyregulowanie tej przerzutki, no chyba że ma się odpowiednią ramę. Jest to przerzutka niestandardowa bo standardem jest kąt 66-69, ja sam nieświadomy tego problemu zakupiłem ją w promocyjnej cenie na wyprzedaży myśląc że będzie ok, naciełem się dlatego ostrzegam. Dla potwierdzenia moich słów przesyłam link do tematu o tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...