Skocz do zawartości

[Sesja Foto] Poznań i okolice


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Uczęszczam na podyplomowe studia z fotografii. W czerwcu mam obronę pracy dyplomowej. Polega ona na zrobieniu 6-24 zdjęć, przedstawieniu ich i odpowiedzi na pytania jej dotyczące.

Jako, ze lubię rowery i w ogóle, wpadłem na pomysł, żeby na pracę dyplomowa zrobić serię zdjęć rowerów. Żeby było ciekawej, chciałbym zrobić zdjęcia rowerów z właścicielkami!!

Jedno w akcji, i jedno statyczne (to ma się znaleźć w pracy dyplomowej, zdjęć będzie dużo więcej!)

Poszukuję do współpracy ok 9 dziewczyn, które chciałby zapozować zarówno w akcji jak i statycznie( z rowerem w tle). Zapłaty nie oferuję, ale oczywiście każda osoba dostanie wszystkie zdjęcia.

Wymogi co do "dziewczyn" :)

- Powinna mieszkać w Poznaniu lub okolicach

- Powinna nie spinać się podczas robienia zdjęć :)

- Powinna mieć rower i strój adekwatny do roweru i jazdy

- Powinna miec trochę czasu i chęci na wykonywanie zdjęć.

Najlepiej by było gdyby każda dziewczyna (taka koncepcja) prezentowała by inny styl rowerowy i na jeździła na zupełnie różnych rowerach. A więc jeśli jeździsz na bmx'ie, downhill, na ostrym kole, szosówce, mtb, trial czy też na czymś zupełnie innym, a do tego znasz jakieś fajne miejscówki, to zapraszam!

 

Tu takie moje małe portfolio... zdjęcia stare i młodsze: Portfolio

Podaje e-mail do kontaktu: qla-king@o2.pl

Pomóżcie mi !:)

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@qla,obawiam się, że 9 dziewczyn będzie ciężko znaleźć. Możesz trafić na 3-4 i później je odpowiednio ucharakteryzować. Jak już porobisz te zdjęcia, wrzuć je na plfoto.com to chętnie obejrzę :)

 

 

No też śmiem wątpić ;) ale fakt faktem te 3-4 dziewczyny po prostu miały po 3 zdjęcia (w pracy) a nie po dwa:)

Także...raz jeszcze zapraszam :) Póki co, koleżanka się z Holenderką zgłosiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...