Skocz do zawartości

[rower szosowy] Trek 1.5 2010


ditom90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ze względu na to że na forum ogólnym nie dostałem żadnej odpowiedzi zdecydowałem się założyć temat na forum szosowym. A więc mam pytanie do Was. Chce kupić nowy rower szosowy do 3000 zł. Spodobał mi się Trek 1.5 z 2010 roku. Tutaj jego specyfikacja : http://www.ceneo.pl/7401736s .Kosztuje on 2959 zł. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to dobry wybór za tą cenę a jeśli nie o prosił bym o jakieś inne modele które według Was są godne polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może warto przejrzeć Allegro pod kątem używanych rowerów? Chyba, że ma to być w 100% nowy sprzęt. Mnie udało się kupić Gianta TCR na 105 za 1700zł w idealnym stanie. Pozostałą kasę możesz przeznaczyć na mały upgrade roweru, czy np buty i ciuchy.

Ale to taka luźna propozycja - może wolisz nowy rower :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszt transportu to 25 funtów bodajże, sklep sprawdzony przez forumowiczów. Opinie można znaleźć w odpowiednim dziale. Płatność pewnie Paypalem.

Z tego co widziałem jest tam jeszcze podobny Cube w tym samym rozmiarze na pełnej Ultegrze i ok 600 zł droższy.

 

Popraw link, chetnie zobacze co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tiagrze też spokojnie można jeździć, pytanie czy jest sens płacić 3tys za taki osprzęt czy dołożyć parę stówek i mieć 105. Wiem, że to się łatwo mówi "dołóż i kup..." .

Warto poszukać czegoś grubo poniżej 3 tys na tiagrze.

 

Authora którego wysłałeś wcześniej można kupić za około 2600

 

http://allegro.pl/sz...1454850884.html

 

Jeszcze jeden rower moge polecić, cena zbliżona do Cube z UK, moim zdaniem warto.

 

http://www.bike-arena.pl/index.php?p1839,viper-colmar-alu-105-2011-shimano-105-okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przepraszam na wstępie że dołączam się do Twojego tematu, zamiast utworzyć nowy, jednak moje pytania dotyczą rowerów, które zostały tu wymienione, a więc odpowiedzi na nie mogą być przydatne także dla Ciebie. A więc chciałem się dowiedzieć, czy jest jakaś strona, lub ktoś ma pojęcie ile (oczywiście w przybliżeniu) kosztuje sama rama treka 2.1 z 2010 roku o nazwie - Alpha Black Aluminium, a także rama roweru VIPER COLMAR alu 105 2011, który został wymieniony post wyżej.

Interesuję mnie czy w przypadku treka (4100 zł aktualnie, przeceniony z 4800 zł) płacimy w zasadzie 800 zł więcej (VIPER 3300 zł) tylko i wyłącznie za nazwę, czy jednak ta rama jest lepsza, wytrzymalsza itd. Kolejne pytanie to czy jest w ogóle możliwość zakupu nowej ramy Treka lub Meridy do roweru szosowego w Polsce? Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treka i merida można kupić w sklepie roweromania.pl, ale nie wiem czy na tą chwilę maja te konkretne modele. Vipery widziałem jedynie karbonowe.

Wydaje mi się, że w przypadku Treka dużo płaci się za markę, ramy nie różnią się wiele od innych ( wiadomo malowanie, przekroje rurek mogą być inne ).

Rama Trek 1.9 wyceniana była na 1799 zł ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...