Skocz do zawartości

[Sztyca/+podkładka] do 120zł.


Jogurcik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, w najbliższym czasie wymieniam ramę, a co za tym idzie także sztycę. Niestety, rama którą planuję kupić ( Accent El Nino) ma bardzo mało popularny rozmiar ( 31,4 - znalazłem w tym rozmiarze tylko jakieś ZOOM-y po 30-40zł....). Znalazłem za to redukcję firmy Radon do 27,2 , a w tym rozmiarze jest już z czego wybierać :icon_lol: Niestety, nie wiem jak w praktyce się takie redukcje sprawują, i w ogóle czym to się je dlatego proszę o pomoc. Szukam także sztycy, do 100zł (podkładka kosztuje 20, a więcej niż 120 na komplet nie chcę wydać..) i na razie z ciekawszych znalazłem Amoeba Borla i Paco Precision, ma ktoś którąś z nich, lub słyszał jakieś opinie? Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Możliwe, że tak jest.

Jednak te 300 gram to dla mnie wciąż poro, bo mój Accent waży podobnie.

Szukam czegoś w granicach 220 - 250 gram.

Myślę, że to byłoby optimum.

 

 

Jeśli ktoś znalazłby coś sensownego, to proszę o namiary na taką sztycę.

 

Podam parametry:

- 350 mm

- 31.4 mm

- bez seatback'a

- mocowanie na dwie śruby

 

 

Szukałem wśród drogich sztyc np. Thomson, KCNC i kilka innych, ale nic w tym rozmiarze nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Właśnie wróciłem z mojego rowerowego.

Oczywiście nie omieszkałem zapytać o sztyce w rozmiarze 31.4 mm.

 

Z lekkich a tanich warto zwrócić uwagę na sztycę Giuzzo: http://pro-bike.pl/produkty/item_1127_sztyca_guizzo_spa_101_czarna.html

Sztyca występuje również w rozmiarze 31.4.

 

Przy mnie ważona sztyca w rozmiarze 31,6 o długości 350 mm ważyła 246 gramów.

Tak więc wynik bardzo przyzwoity, prawdopodobnie w sezonie zdecyduję się na taką i sprowadzą ją dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

pozwolicie ze sie podepne pod temat , bo moje poszukiwania sa podobne. jedyna roznica to ta ze ja szukam lekkiej sztycy na 27.2 350mm i tutaj pytanie : co sadzicie o sztycy accent SP-22? mocowanie zupelnie inne niz widzimy zazwyczaj ale waga chyba sluszna? moze ktos juz uzywa takiej sztycy? lub poleccie cos w podobnej cenie a lzejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocowanie strasznie przypomina mi to ze starych sztyc, gdzie jarzemko było oddzielnym elementem. Jakoś nie jestem przekonany.

 

W podobnej cenie i wadze masz Accent SP-428, Amoeba Borla (ta przy 370mm ma katalogowo 250g, więc jeszcze można kilka gramów urwać).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...