Skocz do zawartości

[rower] składak na ramie steppenwolf taiga


Rondel96

Rekomendowane odpowiedzi

Przesadzacie z tymi podkładkami. Używam Cranków od początku 2010 (czyli od roku) i używam tych plastikowych podkładek dołączanych do pedałów (służą one do podnesienia bloków w razie wysokiego bieżnika). Podeszwy w Specach Sport MTB są praktycznie nietknięte, jedynie są widoczne ślady na podkładkach.

Bez obrazy, ale jeśli przejechałeś tyle km co masz w buttonie od bs, to ja się nie dziwię, że nie masz śladów.

 

Ja używam CB od 1.5 sezonu (z jakieś 5tyś), i będę musiał się zabrać za zabezpieczenie podeszwy bo wgłębienia robią się coraz poważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Bez obrazy, ale jeśli przejechałeś tyle km co masz w buttonie od bs, to ja się nie dziwię, że nie masz śladów.

 

Ja używam CB od 1.5 sezonu (z jakieś 5tyś), i będę musiał się zabrać za zabezpieczenie podeszwy bo wgłębienia robią się coraz poważniejsze.

A to trzeba jeszcze kliknąć i zobaczyć, że bs prowadziłem nieregularnie od końcówki września do kawałka listopada, przez cały sezon nakręciłem ok 4kkm :)

 

Zależy przede wszystkim od samych podeszw, od stylu jazdy etc. etc. etc. Aczkolwiek zakładając taką podkładkę nic nie stracisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Stosunek cena/jakość zdecydowanie wygrywa SLX.

Różnicy w zmianie biegów nie poczujesz.

XT to głównie dopłata do nieco większego prestiżu i niższej wagi o kilkadziesiąt gram.

 

Moim zdaniem nie warto, chyba że nie liczysz się z kasą a waga jest głównym priorytetem przy wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...