Skocz do zawartości

[Plany] Plany na Rok 2011


Rekomendowane odpowiedzi

2010 - 5-6kkm (jest), nowy sprzęt na carbonie (jest), Śnieżka (JEST! i to pół Karkonoszy od prz. Karkonoskiej do prz. Okraj), nasz Zlot (jest), pierwszy maraton (jest Bike maraton Poznań), Pętla dookoła Poznania więcej jak 200km (lipa), 2011 - Więcej km niż w 2010r,

Alpy, mocno i min 10dni. Zejśc ze sprzętem poniżej 9,5kg. Trzeci Zlot. Ślęża bo wstyd że tak blisko a jeszcze nie byłem. W końcu te 200km walnąć bo czasu brakowało, albo się zabierałem na kacu :) No i tak po cichu to wypad do Żywca, bo Babia Góra czeka, na to może zabraknąć sianka :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak po cichu to wypad do Żywca, bo Babia Góra czeka, na to może zabraknąć sianka :(

 

Czemu od razu zakładasz, że będzie mandat na Babiej... :icon_lol:

Żeby uniknąć spotkania ze strażnikami, najlepiej chyba ruszyć bardzo wcześnie rano, przed wschodem słońca i najlepiej w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2010

-kupić szosówkę (zaliczone)

-kupić pełen strój kolarski (zaliczone)

-buty i pedały SPD (zaliczone)

-przejechać jakiś maraton rowerowy (zaliczone)

-3000 km w sezonie (nie zaliczone)

 

2011

-przyłożyć się do nauki

-znaleźć dziewczynę

-zdać prawko

-3000+ km w sezonie

-wziąć udział w paru maratonach szosowych

-przejechać 300 km w jeden dzień

-utrzymać wagę :thumbsup:

-zabrać kolarkę na wakacje do Hiszpanii B)

-wymienić trochę części w góralu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jeden albo dwa maratony szosowe na giga. Treningowo.

- dla treningu pare lokalnych wyscigow po szosie.

- generalka Powerade MTB. Nie wszystkie maratony, ale minimum siedem.

- kilka najblizszych gorskich maratonow Grabka trenigowo.

- lokalne maratony w Wielkopolsce.

- jak sie uda, to jedna albo dwie 1-2 tygodniowe wyprawy turystycznie.

- trening wedlug planu, a nie jak sie chce. W zeszlym roku widzialem juz efekty systematycznego treningu, w tym roku chce zobaczyc efekty planu :).

Rowery utrzymywac mozliwie najmniejszym kosztem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- MTB Trophy

- rozważam Powarade

- wgramolić się z rowerem wysoko w Tatry (powyżej 2tys)

- zaliczyć Pilsko nocą i ogólnie liczę na nocne wyprawy (oświetlenie 1000lm już czeka :) )

- odwiedzić Słowacje i Czechy, oraz austriackie Alpy

- zrobić znaczący krok z formą

- poznać kolejne osoby zakręcone na punkcie kolarstwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, googluj :) , co mi chcesz udowodnić? Bo nie wiem. Przecież to moje plany, co się martwisz. Ludzie na rowerze byli nawet na Kasprowym wierchu, i nie pytaj jak, ale na pewno nie kolejką.

 

Zapytał byś gdzie, jak, czy mam plany, trasy itp, a nie, nie da się. Motywator jesteś słaby, trochę wiary i optymizmu w sezonie 2011 życzę.

 

ps. co do wysokości, to jest to orientacyjna, nie musi być 2tys, chodzi o zaliczenie wysokiego szczytu Tatr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie chce udowadniać pytam z ciekawości . :)

Załóżmy że chcesz wjechać na Kasprowy Wierch (pomijam to że nie ma 2000tyś metrów )

 

 

1 szlak jest zbyt stromy na rower chyba że chcesz go nieść na plecach całą drogę

2 Tatry to park narodowy w który jest zakaz poruszania się rowerem jedynym wyjątkiem jest dolina Chochołowska .

3 Przy wejściu do parku trzeba kupić bilet wstępu jeśli zobaczą cię z rowerem nie masz szans wejścia

4 Przypuśćmy że wyruszysz wcześnie rano i ominiesz bramki i pojedziesz to albo czapną cię strażnicy ,robotnicy ,albo zakablują turyści .

5 Jeśli jakimś cudem wejdziesz na górę z rowerem czapną Cię tam i odstawią z mandacikiem .

 

 

 

Mój post nie jest złośliwy chcę Ci tylko wyjaśnić sytuację .:)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Ja to planuje skonczyć modyfikacje:

 

- nowe koła

- amor juz prawie jest ;)

- nowy damper

- nowe siodło

- i jeszcze pare piedół

 

Do tego planuje gdzieś w wyższe partie polski pojechać, w góry, jakie jeszcze nie wiem, do tego lepsza kondycja niz w ubiegłym roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...