Skocz do zawartości

[Rower]Toksyczny pomykacz by Pichu


Pichu

Rekomendowane odpowiedzi

marcinusz chce ci powiedzieć, że zmieniłeś więcej niż zachowanie na zjazdach w porównaniu do 100mm ale na tej ramie

A on cie źle zrozumiał bo miałeś na myśli, że będzie się zachowywał jak twój stary rower na 100mm, a nie toxic na 100mm. Zachowywać się będzie dużo inaczej w porównaniu z toxicem 100mm Co do roweru to wyraziłem swe zdanie na BF. Ale mimo to jeszcze raz powiem: Świetny sprzęt! No bo w końcu full :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę już jakiś czas na nowym rowerku i muszę przyznać, że zawieszenie mimo, że to jednozawias zachowuje się rewelacyjnie. Wybiera nawet najmniejsze nierówności, teraz dopiero wiem co to komfort podróżowania na rowerze :) Na pewno jakąś zasługe ma w tym też damper, który jest całkiem spoko. Moge tego manitou z czystym sumieniem polecić każdemu, kto szuka taniego a dobrego dampera 165mm. Dzięki platformie praktycznie nie buja. Uważam, że ten Kelly's to był bardzo trafiony zakup. Powrotu do HT nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golenie górne haha :) dobre dobre, widzę że jesteś nieźle napalony

 

ps jeszcze jedno Ci powiem że też chciałem sobie go zobaczyć, bo sprzedający z allegro również jest z Wrocławia ale sprzedawca w ogóle nie chciał się spotkać

Więc powodzenia Ci życzę. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorek dotarł, i jest już założony. Ugina się pięknie, anoda na lagach w idealnym stanie, tak jak pisał sprzedawca, golenie dolne również w bardzo dobrym stanie. Nic nie cieknie, nie zostawia oleju na lagach. Jak dla mnie ideał.

 

0a4eb7592ec1df01med.jpg

 

e90fcce4ccd60e66med.jpg

 

1510419634381a8bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...