Skocz do zawartości

[Zlot]III Oficjalny Zlot fr.org


MarcinGoluch

Data III Oficjalnego Zlotu fr.org  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. III Zlot G?ucho?azy odb?dzie si? .......

    • 24-26 Czerwiec 2011
      28
    • 1-3 Lipiec 2011
      29


Rekomendowane odpowiedzi

 

Co cieszy to na drugim Zlocie sporo było nowych twarzy, ba większość to nowa ekipa. I to nie koniecznie ekipa która blisko mieszka. Wspomnieć choćby brygadę ze stolicy (FOTA RULESSSS :P:)) czy Jarka z Wiednia który tak złapał bakcyla, że spotkaliśmy go później na jednodniowym wypadzie na Smrku.

Dla tych któzy jeszcze nie wiedzą to Lookas specjalnie się przeprowadził z Wawy do Wrocka żeby mieć bliżej na kolejny Zlot :D.

 

 

Będziemy musieli sobie poważnie porozmawiać w Głuchołazach kierowniku :) (intercars rulessss :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o zaprzestanie siania defetyzmu. Jadę z Gdańska, na ostatni zlot kulałem ponad 50 km z extraweelem, podjeżdżałem z nim, momentami pchałem pod Durbaszkę. Da się.

 

Jak pisał już któryś z szacownych przedmówców: ciut bliżej jeszcze (takich) gór nie wybudowali.

 

Ja jadę z Gdyni. Jeszcze nie wiem jak i czy w ogóle - pociągiem, samolotem, samochodem, stopem, whatever - nieważne. Trójmiasto to jest dopiero drugi koniec PL. :) Da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o weekendzie majowym?

 

mi tez bardzo pasowalby weekend majowy

 

Przeciez termin został juz wybrany przez większość potencjalnych zlotowiczów w demokratyczny sposób.

 

Termin 1-3 Lipiec STOP

 

Jak wam nie pasuje to... ;) Chyba łatwiej jednostce dopasować się do ogółu niż ogółowi do jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ważniejsze, żeby jacyś znajomi z I zlotu i w ogóle byli, co by można pogadać

Postaram się dotrzeć :down:

Tzn jaka grupa wiekowa Cię interesuje?

Na pierwszym zlocie byłem na 99,99% najstarszy (ale bynajmniej nie ostatni :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś miał 5 krzyżyk za sobą.

Jeszcze przed, ale już niedługo :)

Ale na zlocie nikt nie goni więc akurat tutaj nawet najwięksi słabeusze mogą się pojawić bo i tak zawsze czeka się na ostatniego.

Dobra dobra, mogą się zjawić, ale nie w silniejszej grupie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra, mogą się zjawić, ale nie w silniejszej grupie :)

 

Tak jak na pierwszym zlocie >> grupa turystyczna(bo chyba w tej byliśmy) jest the BEST :), jeszcze jak zmienię rower do zlotu to nawet nie będę myślał o ściganiu się z krosiarzami na 16kg potworze >>> chyba, że z górki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...