Skocz do zawartości

[Prezenty] Czyli co chcecie dostać na Mikołaja i na święta.


Rekomendowane odpowiedzi

A ja chciałbym: mostek, kierownicę i sztycę, zastanawiam się jedynie nad kolorami i nie wiedzieć czemu zawsze wychodzi, że Mikołaj przyniesie mi czarną kierę i sztycę a biały mostek. Jak znam życie ze sztycą pewnie się spóźni trochę. A resztę podrzuci mi na jutro do sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikołaj koła przywiózł. Zaplecone idealnie. Jestem pod wrażeniem. Jeden tylko szczegół zmącił mój entuzjazm i przerodził go w niemałe rozbawienie. 

 

Otóż piasty są pod Vki, obręcze oczywiście miały być też pod V, a tutaj DISC!. No proszę, można się 4 godziny gapić w koło i nie pomyśleć, że klient będzie chciał mieć jakieś hamulce! Aż mi szkoda serwisanta, że odwalił taki kawał dobrej roboty na marne. Za parę dni będę miał już koła takie, jakie mają być i wszystko się dobrze skończy, poxostając wesołym epizodem z przeszłości.

 

Wielka szkoda, że nie zamówiłem kół na prima-aprilis. Pasowałyby, jak ulał :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki? Mój bukłak ma rurkę z plastikowym gwintem, wkręcaną w bukłak i minimalne naprężenie powoduje wyskoczenie rurki z bukłaka - 2 litry idzie prosto w majty :) Lepiej zwróć uwagę na bukłak. Jak sie plecak spruje, to jeszcze się coś wykombinuje, ale taki bukłak, to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mikołaju w tym roku byłem zdecydowanie grzeczniejszy do poprzedniego.Hehe to ja bym poprsił licznik Sigma 1606 L DTS bezprzewodowy,kask Full Face najlepiej od sixsixone a jak za drogo na twoją kieszeń to Maxx Helmets Skull White,noooo i napinacz Shaman Racing Enduro i Osłona ROCK GUARD na korbe tylko białą by pasowała do roweru :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...