Skocz do zawartości

[przerzutka] Aluminiowe kółka


bogus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Witam,

szukam opinii na temat tych kółek przerzutki: http://allegro.pl/kolka-do-przerzutki-aluminiowe-na-lozyskach-11-i1319312884.html

 

Kółka wyglądają podobnie do KCNC, ale kosztują połowę tego, od sprzedawcy otrzymałem informację, że kręcą się na nierozbieralnych łożyskach maszynowych.

Co o nich sądzicie? Warto w nie zainwestować?

 

Może ktoś ma jakieś opinie na ich temat?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga - jeśli te kółka mają być elementem tuningu wagowego - chyba nie jest zbyt rewelacyjna (ale niech się bardziej zorientowani wypowiedzą)

Ja kilka lat temu kupiłem kółka exu aluminiowe, wyglądały bardzo podobnie do czerwonych z tej aukcji, z dodatkowymi otworkami, których nie mają pozostałe. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu przy inspekcji napędu i jego myciu znalazłem w obu ułamane ząbki. Od tamtej pory nie jestem fanem kółek alu.

Mnie zniechęca też aspekt estetyczny: czarne zwykłe kółeczka nawet jeśli są brudne to tego nie widać za bardzo, takie anodowane nie będą wyglądać zbyt pięknie. To jest jednak raczej drugorzędny argument i być może istotny tylko dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jeżeli nie masz już co wymieniać w rowerze, to można sobie sprawić takie kółka :)  Mi się wydaje, że nie wniosą nić specjalnego do roweru, poza tym, że będziesz miał przerzutkę wyglądającą trochę inaczej niż pozostałe. Wątpię żeby były lżejsze od seryjnych, a jeżeli już, to tak mało, że lepiej te pieniądze zainwestować w coś innego i zyskać o wiele więcej na masie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Dzięki za wszystkie wypowiedzi.

W takim razie zrezygnuję raczej z ich kupna, z racji tego, że lubię cichą pracę napędu.

 

A zakupem chciałem poprawić nieco estetykę.

 

Jednak jeśli ktoś miałby coś do dodania chętnie poczytam więcej informacji na temat kółek tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Titso" gdzie takie coś można znaleźć ??

Jesli chodzilo o "tits" to dam znac na pw :icon_mrgreen:

A jezeli o Tiso to TU

a moze ktos cos powiedziec na temat tych koleczek:

http://allegro.pl/al...1828970106.html

 

mysle o montarzu ich w szosie

Za podobne pieniadze mozesz miec kolka z delrinu np AFC, rozne kolory, na pewno trwalsze i cichsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzilo o "tits" to dam znac na pw :icon_mrgreen:

A jezeli o Tiso to TU

Za podobne pieniadze mozesz miec kolka z delrinu np AFC, rozne kolory, na pewno trwalsze i cichsze.

 

 

hehe :teehee:...Raczej te kółeczka nie są zbyt na moje inwestycje w ten rower co obecnie posiadam...nie ma co "szpanować" z kółkami za 20 euro :icon_lol: Wizualnie bardzo ładne i wagowo porównywalne do ceramicznych albo nawet ciut cięższe...

Miał ktoś z takimi do czynienia http://allegro.pl/kolka-przerzutki-10-t-alu-na-maszyn-8speed-acor-i1860756621.html ??

Czy warto w nie inwestować ?? :icon_wink::icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...