Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam pytanie do pyr, jak sobie organizujecie dojazd? Dla mnie to chyba najpoważniejszy problem, bana odpada na samym początku

 

Dlaczego bana odpada? Ja jade baną ale z południa wlkp :) Kępno-Kluczbork-Nysa a do głuchołaz rowerkiem lub PKSem. Czas jazdy z Kępna 3,5h z Poznania 5,5h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Bana nie parzy :)

 

:D hehe tego bym nie byl taki pewien, w tamtym roku na A4(w okolicach Opole) jak pedzilismy na zlot, termometry wskazywaly 51 stopnia C - przy asfalcie, dodam ze auto bylo bez klimy.......porazka :P :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Bana nie parzy :)

 

 

:D hehe tego bym nie byl taki pewien, w tamtym roku na A4(w okolicach Opole) jak pedzilismy na zlot, termometry wskazywaly 51 stopnia C - przy asfalcie, dodam ze auto bylo bez klimy.......porazka :P :P :P :P

 

Bana w sensie pociąg a nie autostrada :D Chyba że ja czegoś nie zrozumiałem bo wstałem dopiero ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana odpada ze względu na słabe połączenie. Z mojej mieściny wychodzi ponad 6:30h, w dodatku przewóz rowerów w wagonach z przedziałami jest mocno kłopotliwy. I nie mówcie mi, że jest inaczej, trochę tymi pociągami się najeździłem ;)

 

Poza tym koszty, pkp wychodzi 38zł + pks z 10zł to jest pięć dych. Za tyle mam 20l gazu na 220km, biorąc nawet jedną osobę wyjdzie taniej, szybciej i przyjemniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My pyry mówimy na pociąg bana :)

 

Mam pytanie do was, a co zamierzacie zwiedzić, jakie szczyty zdobyć?

 

Po czeskiej stronie, w Zlatych Horach(7km od Głuchołaz) są fajne trasy rowerowe. Dokładnie chodzi mi o punkt widokowy na Biskupskiej Kupie (900mnpm)

 

Ciekawe miejsca są też w okolicach Rejviz http://rejwiz-rejviz.czeskiegory.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie sobota będzie na pewno uderzenie na Rychlebskie Steżky. Transport będziemy kombinować, ostatecznie skoro świt na rakietach.

 

No rychlebskie Stezky są interesujące i interesujące jest też test centrum meridy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię dróg asfaltowych, może dla tego :) Generalnie wychodzę z założenia że na asfalt mam samochód :)

Kiedyś zrobiłem wycieczkę : dom- Kopa Biskupia-dom, wyszło 104 km. Bez sensu stwierdziłem, tyle asfaltem tyrać? Jak dla mnie 70 km w terenie to wystarczy w zupełności !!!!!

P.S. Weźmy pod uwagę że na zlocie pojawią się "normalni " rowerzyści , co nie mają żelaznych łydek i kondycji maratończyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rychlebskie i centrum Meridy to też super opcja. Sztywna Merida może odpocząć w schronisku po wycieczce na Pradziada (jak wiadomo kilka osób już na tą opcję się grzeje :icon_mrgreen: ), a tata spróbuje co to takiego full. Ciekawe co w przypadku rozbicia pożyczonej zabawki :whistling: ?

P.S. Nie moja wina, że w Pyrlandii kapiszony to kopyrytka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co w przypadku rozbicia maszynki, bo udało mi się ją zwrócić w całości ;), ale podpisywałem jakieś papiery przed wypożyczeniem, a że nie znam czeskiego, to mogło być tam wszystko :P.

Koszt wypożyczenia roweru to ok 50zł za 4-5h(można też na cały dzień) i ok 130zł kaucji zwrotnej przy oddawaniu roweru(da się wynegocjować płatność z złotówkach, ale trzeba być upartym). Tylko podejrzewam, że może być problem z wolnymi rowerami, bo w sezonie pewnie będą tam kolejki chętnych, do tego rowery można rezerwować przez telefon :thumbsup:

 

Test centrum Merida

 

Może ktoś ze znajomością czeskiego podjąłby się rezerwacji kilku rowerów na dzień naszej wizyty? 00420 723 360 565 albo 00420 721 451 628

 

PS

Co do jazdy autem na miejsce, to jest to temat do przemyślenia, zwłaszcza dla osób planujących dłuższy pobyt, do tego można zjawić się tam o świcie i zaklepać sobie co lepsze Meridy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerny przemysł alkoholowy :P . To przez nich czołówka Drugiego Zlotu pozamiatała się a Dejot odlał się na ognicho (pozdro stary :) )

 

Cóż to za pomówienia? Ja nic nie wiem. Wszyscy trzymali się bardzo dzielnie a akcja strażacka została przeprowadzona poprawnie.

 

Mam pytanie do was, a co zamierzacie zwiedzić, jakie szczyty zdobyć?

 

Pijaństwa, lenistwa, obżarstwa, zmęczenia, masochizmu, przyjemności, radości i kaca.

 

Czytając ten temat (szczególnie posty traktujące o Alkoholu) mam wrażenie, że jeśli uda się zaliczyć cokolwiek to będzie już sukces ^^

 

Ha! Zawsze się udaje!

 

Nie żebym się czepiał, ale ja dostałem pouczenie zakładając temat "kultowe bary" , że propaguje picie alkoholu. Uwaga, bo na tym forum nie wolno o alkoholu pisać.-_-

 

Więc dla pewności bardzo rzadko się odzywam ;)

 

Witam wszystkich!

 

Pozdrrrrower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...