Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

połowa listopada za nami, większość z nas zakończyła już sezon, więc może czas na dyskusję o kolejnym zlocie forumowiczów. Byłem na drugim zlocie i atmosfera była wspaniała, fajnie jakby w przyszłym roku udało się zorganizować coś podobnego. Pytanie do zarządzających tym forum, jest już coś planowane w tym kierunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mod Team

Pomysł odnośnie tej lokalizacji przede wszystkim ponieważ :

- patrz post wyżej ;)

- obok jest Wielka Kopa :thumbsup:

- w zasięgu jest Pradziad :thumbsup:

- dla grupy rekreacyjnej są czeskie cyklobusy :thumbsup::D ( autokar ze specjalną przyczepą do przewozu bikow ) mają chyba 3 trasy, jeden z przystanków znajduje się w Głuchołazach - tylko trzeba zgrać termin zlotu tak aby wypadł wtedy kiedy one śmigają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł odnośnie tej lokalizacji przede wszystkim ponieważ :

- dla grupy rekreacyjnej są czeskie cyklobusy :thumbsup:;) ( autokar ze specjalną przyczepą do przewozu bikow ) mają chyba 3 trasy, jeden z przystanków znajduje się w Głuchołazach - tylko trzeba zgrać termin zlotu tak aby wypadł wtedy kiedy one śmigają

Bitte się odwalić od mojej osoby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że nie byłem jeszcze na zlocie i jeśli przyszłoroczny miał by wypalić, to pewnie już bym się pojawił ;)

Tylko mam kilka pytań. Jak przebiega dzień na takim zlocie ?? Rozumie, że śmigamy na rowerach ale to dla różnych grup są różne trasy czy jak ??

Ja np. lubię turystycznie śmigać po górach, bez patrzenia na licznik czy tym bardziej pulsometr. Urzeka mnie miejsce- siadam patrze, robię foty itp. Wieczorem jakiś browar, tańce itp :)

 

Może ktoś dać galerie z poprzednich zlotów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...