Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ dotrę pewnie po południu też nastawiam się na okolice. W przewodniku Pascala/Bb jest jakaś traska przez Górę Chrobrego na Biskupią Kopę. W sam raz na rozgrzewkę.

 

A z powrotem poodwiedzam sklepy ;)

Ja będę rano. Ale jak wycieczka z Pradziada jeszcze nie wróci to mogę sie też z tobą jeszcze przejechac. co ty na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Słyszałem, że Biskupska Kupa ma całkiem śliską nawierzchnię ...

 

 

Owszem ma ale i tak jest fajnie :)

 

Co do jazdy na pradziada to już pisałem, że z Głuchołaz odchodzą czeskie cyklobusy, autokar z przyczepą na rowery( :icon_arrow: google) i można tym wjechać nawet na sam szczyt ale to opcja dla leniuchów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko terenem na Pradziada. Powrót jak Miskov powiedział - jeden grzyb. Jak sił wystarczy to terenem. Jak nie wystarczy - ciufcią.

 

ZaDymek - jak tam szlak żółty z twojej stronki; ten z miejscowości Rejviz pod Małego dziada? Jechałeś tamtędy?

Kurka, nie wiem czy nie lepiej wracać terenem ( zawsze to z górki ) żółty na Małego Dziada = Wypych :)lub jak ktoś woli= noszenie roweru . Właśnie nim częściowo wracałem z Pradziada , Zobacz sobie na poziomice, i masz jasną odpowiedź. https://picasaweb.google.com/108820166494168296830/Pra#5621500850006521522 żółty na północ .

zdjęcia 20-23 niebieski https://picasaweb.google.com/108820166494168296830/Pra#5621500104437251330 do Bela (nie do konca można nim jechać :D )

Mam kilka map (zalaminowanych, na miejscu mogę pomóc w planowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Mam ogromną prośbę do kogokolwiek: mam nieco za krótką sterówkę, która obecnie sięga mi do połowy mostka, gdyby była możliwość, żeby ktoś wziął, pożyczył na kilka dni jakiś niższy mostek to byłbym niezmiernie wdzięczny. Mój obecny ma 4 cm, 100 mm +/-6st, może być nawet 90 mm, oby tylko był niższy :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...