Skocz do zawartości

[ZLOT] III Oficjalny Zlot FR.org


daid

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez mam rower wiecej wart niz moj samochod :)

Nie mam samochodu bo mam dwa rowery ;)

Na zlocie bede, znowu na sztywnym weglowym widelcu lub wreszcie na amortyzatorze jesli zdazy wrocic z naprawy gwarancyjnej :)

Rychlebskie Sciezki sa podobno rewelacyjne, jestem za tym by zostac tam dluzej :) Chetnie na pare dni dluzej ?(ja raczej jazde xc-AM preferuje z racji posiadanego sprzetu)

 

Jak to zrobiłem sam nie wiem bo nigdy na nim FR nie uprawiałem.

 

http://img23.imageshack.us/g/obraz010ao.jpg/

 

Haha a te zjazdy 50km'h z Sowiej na Forsie to niby turystyczna jazda byla ?

NIe zebym krytykowal, ale wszystko da sie skatowac, nawet takie cuda jak Ransomy pękają, szczególnie że Scotty od wielu lat sa za bardzo lajtowane - sorry za OT:)

 

Wplata poszła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiega to i od drugiego zlotu ;) .. ale nigdy nie myślałem, że jeszcze wrócę do podstawówki - moja tak wyglądała :) - i to na noc hehe..

 

Następny zlot proponuje w inny klimat, tuż za granicą z Czechami, obok Śnieżnika jest twierdza Hanicka (Grupa Warowna Hanicka), niemal w pełni czynny zespół bunkrów, około 8 pięter pod ziemią pełno sal z wyrkami na styl wojskowym, kilkupiętrowe - może wynajem na zlocik i piwko w "domu bez okien", rowery zamknięte za kilkudziesięcioma centymetrami stali, klimat ehhh. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiega to i od drugiego zlotu ;) .. ale nigdy nie myślałem, że jeszcze wrócę do podstawówki - moja tak wyglądała :) - i to na noc hehe..

 

Następny zlot proponuje w inny klimat, tuż za granicą z Czechami, obok Śnieżnika jest twierdza Hanicka (Grupa Warowna Hanicka), niemal w pełni czynny zespół bunkrów, około 8 pięter pod ziemią pełno sal z wyrkami na styl wojskowym, kilkupiętrowe - może wynajem na zlocik i piwko w "domu bez okien", rowery zamknięte za kilkudziesięcioma centymetrami stali, klimat ehhh. Polecam.

 

 

Brzmi zachecajaco ale ne razie III zlot nas czeka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Odbiega to i od drugiego zlotu ;) .. ale nigdy nie myślałem, że jeszcze wrócę do podstawówki - moja tak wyglądała :) - i to na noc hehe..

 

Następny zlot proponuje w inny klimat, tuż za granicą z Czechami, obok Śnieżnika jest twierdza Hanicka (Grupa Warowna Hanicka), niemal w pełni czynny zespół bunkrów, około 8 pięter pod ziemią pełno sal z wyrkami na styl wojskowym, kilkupiętrowe - może wynajem na zlocik i piwko w "domu bez okien", rowery zamknięte za kilkudziesięcioma centymetrami stali, klimat ehhh. Polecam.

 

 

Brzmi ciekawie jak możesz podeślij mi namiary na PW/e-mail :) Co do budynków to też zawsze byłem za tym aby zloty organizować w takich lokalizacjach jak schronisko na szczycie (jak to miało miejsce na poprzednich zlotach). Tym razem mamy dla odmiany bardzo łatwy dojazd pod sam obiekt autem, jest bezpłatny parking, mamy zapewnione bezproblemowy nocleg dla rowerów, kilka sklepów pod samym nosem dla tych co ujrzą dno przedwcześnie i będą potrzebować dolewki, no i niezłe tereny do jazdy o których już było :D

 

PS. Propozycje takie jak Ukasza, dotyczące lokalizacji IV zlotu śmiało możecie podsyłać na PW/e-mail, kiedy przyjdzie co do czego będziemy mieli z Marcinem w czym przebierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zbanowanie Marcina wpłynie na losy zlotu? Aktualny on jeszcze?

 

Pozdrower,

Jacek.

 

Dołączam się do pytania.

Dodam, że to jest jakieś chore nieporozumienie i ktoś musi się ogarnąć ;)

PozdroMarcin!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest w sumie zlot FR, a nie Marcina - więc nie powinno mieć żadnego wpływu.

 

Na koszulki również, dlatego dziwiły mnie pierwsze komunikaty bossów, że koszulek nie będzie.

 

O sprawie można poczytać w śmietniku. Wygląda na bardziej prywatną niż forumową, więc nie bardzo rozumiem czemu skończyło się banem.

 

Ale ban jest faktem, a z faktami się nie dyskutuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...