Skocz do zawartości

[sklep] Sparrow-bike i zatarte numery seryjne


Andrew

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie litości :/

 

WAŁEK (próba oszustwa) to jest NA PRZYKŁAD sprzedaż widelców amortyzowanych (dowolnego producenta), które zostały wycofane ze względu na wadliwą serię na przykład: RS z pękającymi rurami sterowymi. Wiem, ze były osoby próbujące sprzedawać takie widelce bez gwarancji etc. TO JEST WAŁEK poniewaz próbują wprowadzić do obiegu coś co zostało określone jako niebezpieczne dla użytkownika.

 

Dla mnie wałkiem jest sprzedawanie komponentów bez numerów seryjnych ponieważ nie jestem w stanie zweryfikować czy to nie jest seria, która producent kazał wycofac (vide wyżej widelce rs) oraz nie mam na gwarancji tych numerów a CHCE JE MIEĆ. Takich rzeczy nie kupuje.

 

 

 

 

Sprzedaż OEM to nie jest wałek tylko coś co nie powinno mieć miejsca poniewaz przeznaczeniem tych komponentów sa montownie a tracą na tym oficjalni dystrybutorzy - taka teoria. Praktyka w PL pokazuje, że ceny u dystrybutora są tak cholernie wysokie, że nie sposób często kupić danej rzeczy bez wiadra własnej krawicy i dlatego rynek oferuje nam OEMy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie sparrow-bike i wysyłki...

 

30.01.2011 - kupiłem zębatkę w ich sklepie internetowym

31.01.2011 - zaksięgowanie przelewu na ich koncie

02.02.2011 - zębatka jest u mnie :)

 

Także na tą chwilę mogę w 100% ich polecić, paczka bdb zapakowana, kontakt e-mailowny także bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wiecie może, czy sparrow-bike zaciera numery na częściach innych firm niż avid? Interesują mnie części Truvativ, które oryginalnie mają naniesioną datę produkcji (taki zielony, mało widoczny nadruk), czy sparrow też to zaciera? Spotkał się ktoś z takim ich zachowaniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesują mnie części Truvativ, które oryginalnie mają naniesioną datę produkcji (taki zielony, mało widoczny nadruk)

 

Mam kilka mostków w/w marki oraz kiere i nigdzie nie ma żadnego zielonego nadruku z datą. Jeden z mosktów zakupiony w sparrow-bike i też nie miał.

Skąd te info odnośnie tego nadruku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam truvativy zdemntowane z roweru, modele XR, na suporcie nadruk jest na tej plastikowej tulei pomiędzy łożyskami, na sztycy na samym dole, na mostku na klapce od wewnętrznej strony, na korbie na prawym ramieniu od wewnętrznej strony przy otworze na pedał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm :) no to nie wiem, to moje pierwsze od dawna komponenty truvativ, więc ogólnie nie jestem w temacie. Ale jak na nie wszystkich egzemplarzach są te napisy, nie mam się co martwić, że od sparrow-bike mogą być usunięte. Jeszcze zamieszcze zdjęcia, żeby nie było, że oszukuję :)

 

p1020747u.jpg

p1020748.jpg

p1020750.jpg

p1020752.jpg

 

Natomiast na innej sztycy i kierownicy truvativ nie znalazłem tych napisów, ciekawe od czego zależy że są albo ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tiomek, mam starsze wersje truvativa (sprzed 2009r) i pewnie dlatego u mnie nic nie ma ;) Moim zdaniem nie ma się co przejmować :)

 

Moje komponenty są sprzed daty, która jest u Ciebie widoczna i pewnie dlatego nie ma na nich tych oznaczeń. Moim zdaniem ich brak nie świadczy o działalności wywrotowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...