Skocz do zawartości

[rower] GoSport ktory wybrac?


Dawid422

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze raz powtarzam: w temacie nie pisalem tego abyscie mi proponowali rowery z allegro ...

 

Chcieliśmy pomóc i odradzić zakup wymienionych rowerów. Forumowicze przedstawili inne lepsze propozycje.

Pamiętaj, że to forum o jednej specjalizacji gdzie przesiadują pasjonaci rowerów i wiedzą co piszą.

 

Kup co chcesz. Tylko nie zakładaj później tematu, że rower za duży/za słabo wyposażony itd.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''jeszcze raz powtarzam: w temacie nie pisalem tego abyscie mi proponowali rowery z allegro ... ''

 

 

Ty nie kupujesz przez allegro, przez allegro znajdujesz rower w swoim miescie i jedziesz go kupic w takim samym sklepie jakim jest go sport tylko mniejszym, stricte (uwaga ciezkie slowo) rowerowym.

 

 

Zreszta jakim trzeba byc <cenzura> :) by sie pytac ktory rower jest lepszy osprzetowo ? Widzisz cene obu rowerow ? Zgaduj ktory jest lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest mi wszysto jedno...najlepiej to kupilbym ten najtanszy... ale ten pierwszy lepszy

 

a i ogladalem oferty z allegro :) ...ale niestesty :o:) w mieście kielce nie ma zadnych fajnych propozycji...szkoda.....tego genesisa to moze nawet bym kupil ale z tego co pamietam sprzedawca mieszka chyba w bialymstoku....a wiec nie bede kupowl "kota w worku"..musialbym go zobaczyc na "zywo"...moze ktos mi poszuka na tym allegro fajnych ofert z kielc ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest mi wszysto jedno...najlepiej to kupilbym ten najtanszy... ale ten pierwszy lepszy

 

a i ogladalem oferty z allegro :) ...ale niestesty :o:) w mieście kielce nie ma zadnych fajnych propozycji...szkoda.....tego genesisa to moze nawet bym kupil ale z tego co pamietam sprzedawca mieszka chyba w bialymstoku....a wiec nie bede kupowl "kota w worku"..musialbym go zobaczyc na "zywo"...moze ktos mi poszuka na tym allegro fajnych ofert z kielc ????

Kupno roweru to nie robota dla 13 latka. Sprzedawca nie ma prawa sprzedać Ci roweru za 1500zł

http://waluty.onet.pl/dzieci-w-sklepie-glosu-nie-maja,18892,3179418,0,news-detal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra postaram się wyjaśnić ci wszystko w prosty, grzeczny i zrozumiały sposób;

 

1) Rozmawiasz z ludźmi którzy znają się na rzeczy i chcą ci pomóc a nie zrobić ci na złość. Ludzie ci są starsi od ciebie więc okaż trochę szacunku z racji tego.

2) Oba rowery to strata pieniędzy i niewiele różnią się od tescowerów. Weź którykolwiek i tak nie zauważysz większej różnicy.

3) Możesz kupić sobie rower rozmiaru 17 cali ale poproś o dodanie drabiny do zestawu.

4) Jeżeli już tak uparłeś na kupno, to jak już było powiedziane KUP TERAZ bo wyjdzie taniej.

5) Naucz się korzystać z Google i wyszukiwarek allegro bo jak "miał dziad lokaja to mu płacił" a forum to nie zawiera taniej siły wyszukiwawczej.

6) Proponuję dorosnąć nim zacznie się w ogóle korzystać z internetu.

 

Pozdrawiam i polecam superniania 13kisiel13

 

PS Dołączam się do prośby ZAMKNĄĆ TEMAT !!! bo szkoda zdrowia użytkowników :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli te rowery nie roznia sie niczym od "tescowerów" to macie jakies inne propozycje z miasta kielce ???

Ps:jeszcze nikogo na tym forum nie obraziłem i tego nie zamierzam robić-nikt jeszcze nie stracil zdrowia przeze mnie...wiem ze prawie kazdy jest odemnie starszy i wiem ze oni maja wieksza wiedze na temat rowerow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba twój styl pisania o Kielcach (miasto kielce). Pytasz się o to który rower jest lepszy, my mówimy który - wiesz swoje; pytasz się czy 17" będzie odpowiednie - odpowiadamy - wiesz swoje - jak dla mnie, to chcesz ten rower do... no właśnie nie wiem. Moją propozycją jest BMX, będziesz największym "lanserem" przed "ziomalami". A tak na serio, to jeżeli się na tym nie znasz, i nie sądzisz aby cię to wciągnęło, kupuj cokolwiek. Tylko nie chcemy potem tematów w stylu "amortyzator sie nie wgniata; po jeździe bolą mnie strasznie plecy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-jak kupie taki rower przez allegro to gdy bedzie on np:za duzy-to sprzedawca moze mi odmowic zwrotu-tak samo sie dzieje ze sklepem stacjonarnym

Podejdź do ojca, powiedz mu, że chciałbyś kupić rower. Poproś go, żebyście w którąś sobotę pojechali do warszawy (180km) lub krakowa (118km) po kupno roweru. Tam będziesz miał kilkadziesiąt sklepów z rowerami... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież w internecie na aukcjach są zdjęcia rowerów, więc będziesz wiedział co zamawiasz i jak wygląda rower. Co do rozmiaru to kompletnie Cie nie rozumiem..... Po co Ci mierzyć rower skoro ty chcesz wziąć ramę 17" przy twoim skromnym wzroście .... To te 3 cm, o które może się różnić wielkość innego roweru o rozmiarze 17", z powodu jego geometrii, nie zrobi ci chyba różnicy .... A z tym zwrotem to już całkiem nie wiem o co Ci chodzi.... Sam napisałeś, że w stacjonarnym też może Ci odmówić zwrotu, więc na to samo wychodzi... Poza tym na praktycznie wszystkich aukcjach, które wystawiają sklepy, jest możliwość wymiany na inny rozmiar/zwrotu w czasie 14 dni.

 

P.S. Też jestem za zamknięciem tematu.... Dzieciakowi się nie da doradzić i przegadać....

 

P.S. 2 Ja na twoim miejscu chciałbym kupić jak najlepszy rower, dlatego wybrałbym opcję, w której za tą samą cenę mogę kupić najlepszy osprzętowo rower, a ty chcesz kupić, z tego co widzę, jak najgorszy....

 

:EDIT: Też miałem kupować rower w sklepie gdzieś stacjonarnym, ew. w granicach 70 km od mojego miejsca zamieszkania, czyli Rzeszów/Dębica. Lecz koledzy z forum doradzili mi kupno Kross'a Street Scrapera 8, który był w atrakcyjnej cenie 1600 PLN i gdy zobaczyłem, że to dużo lepsza okazja, niż ta na miejscu, od razu go wziąłem, bez zastanawiania. Z roweru jestem bardzo zadowolony i jestem bardzo wdzięczny za pomoc, bo takto teraz miałbym pewnie dużo gorszy rower.... Tak trochę offtop, to polecam sklep www.t-bike.pl , właśnie tam kupiłem swój rower :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to chyba prowokacja : )

 

 

Poświęciłem się raz jeszcze !! odpaliłem zaawansowaną stronę internetową GOOGLE !

Zobacz znalazłem dobry sklep w KIELCACH. Przykładowy rower :

http://www.piateksport.pl/product_info.php?products_id=209

 

niestety kiepska strona i się wysypuje .. więcej propozycji nie znajdę.

 

Jedź tam z rodzicami i niech oni porozmawiają ze sprzedawcami, bo dla ciebie to może być zbyt trudny temat.

 

Pozdrawiam i dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Poza tym na praktycznie wszystkich aukcjach, które wystawiają sklepy, jest możliwość wymiany na inny rozmiar/zwrotu w czasie 14 dni.

 

Dodam więcej: jest to prawo unijne (aczkolwiek o ile się nie mylę to tam jest mowa o 10 dniach na zwyt, ale mniejsza). Nie ma sie czego obawiac, patrzysz na gwiazdki (reputacje czy jak to sie nazywa), komentarze sprzedającego i wiesz z kim masz do czynienia.

Rownie dobrze możesz kupić przez allegro z odbiorem osobistym - tu sprawa wydaje się bardziej bezpieczna, kupujesz na allegro i jedziesz odebrać face-to-face.

Z resztą czy Kielce to tak małe miasto, że jest tam tylko GoSport? Śmiem wątpić - jedź do kilku sklepów (najlepiej z rodzicami), pooglądaj zanotuj nazwy rowerów, przejedź się na każdym kawałek, daj znać na forum co tam ciekawego oglądałeś i zobaczymy czy te kieleckie sklepy mają ciekawą ofertę :(

 

Pamiętaj, że pośpiech jest złym doradcą również jeśli chodzi o rowery - bardzo łatwo jest napalić się na zakup jakiegoś modelu a później żałować.

 

Znasz wymiary i to wystarczy, wrazie jakby byl spakowany a Ty bys nie potrafil go zlozyc to idziesz do byle jakiego sklepu rowerowego(nawet gosport) placisz jakies grosze i oni Ci go skreca.

Podobno niektóre serwisy GoSportu nie są najlepsze i nie warto tam zaglądać nawet z takimi banałami :)

 

EDIT:

Tu masz adresy do kilku sklepów rowerowych w Kielcach (2s. szukania w google)

http://tinyurl.com/369wozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...