Skocz do zawartości

[Koszulki] Nowe koszulki forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pisze na tym forum od niedawna. Przegladam dzialy, czytam opinie innych i wogole jest super. Wpadlem na temat gdzie bylo cos wspomniane o koszulkach forum i lista zamowien. Z daty winika ze bylo to ok rok temu. Czy bede nowe koszulki do kupinia? Z checia bym sobie taka zamowil xD

Mozna robic nowe na rok 2010, albo nawet odrazu juz na 2011 rok, bo ten obecny sie powoli konczy.

 

Co o tym myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o takie cos mi chodzilo xD Jak dla mnie to byloby super miec taka koszulke plus jest to darmowa reklama dla forum ^^ Wiec nie widze czemu nie byloby mozliwosci.

Ale pierw trzeba byloby zrobic jakis maly konkursik na projekt. Moze tym by sie zajeli admini i zrobili jakis konkurs i wielki napis na gorze forum. NP nagroda byla by darmowa koszulka lub jakas ranga na forum xD VIP albo moze jakis PRZYJACIEL.

Pozniej jak bedzie projekt do trzeba jedna osobe zeby zamowila koszulki i wyslal do wszystkich. xD Troche duzo roboty ale oplaca sie. Chcialbym wiedziec co o tym mysla admini :P

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jak najbardzej jest za tym aby umieścić Nicj na koszulce ;] Najlepiej rowerowej, chociaż nie który już mają swoje w których im dobrze dlatego sądzę że jakieś prasowanki <nie pamiętam jak to się nazywa> były by alternatywą dla tych osób ;] A to kiedy jest jakiś zlot i gdzie to się odbywa ? pozdrawiam

 

Dobra na temat zlotu już poczytałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna rzecz,chętnie bym kupił :)Na "zlotową" koszulkę jednak trzeba sobie zasłużyć, chociażby byciem na tym zlocie(tak mi się zdaje :D).Najlepiej gdyby znalazł się ryzykant,co by się podjął projektu.Wiem,mogę sobie tak mówić,ale zdarzają się społecznicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlotowe koszulki będą zwykłymi, bawełnianymi T-Shirtami? Może lepiej faktycznie zrobić koszulki typowo rowerowe :)

 

Znajdź 20-30osób które będą w stanie wyłożyć 80-90zł za koszulkę typowo rowerową i zamawiamy.

Temat stary jak istnieje forum. Z tego co kojarzę zamówienie udało się raz jeszcze za czasów xc-xone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli znajdzie się min 20 osób, to można zamówić koszulki w łódzkiej firmie Top Print. Dowiem się więcej w przyszłym tygodniu, a póki co, może ktoś wykona jakiś wstępny projekt koszulek? Chyba, że poproszę grafika z tej firmy, żeby przygotował 2-3 projekty i zrobimy ankietę.

Ale warunkiem zamówienia, będzie zebranie min 20 osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...