Skocz do zawartości

[czluchow] Ustawki, wyprawy, i inne


tasior

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli w weekend będzie pogoda, to można pokręcić się po Zaborskim PK( Sworne, Laska itp.), a przy okazji (jeśli to będzie niedziela) zahaczyć o Charzykowy, gdzie będzie próba trzeciego podejścia do bluesa - jak wiecie, poprzednie dwa koncerty zostały odwołane z powodu tragicznych warunków pogodowych :-). Co prawda koncert jest dość późno (20:00), ale w nocy też fajnie się jedzie, zwłaszcza w okolicach pełni Księżyca :-)

 

http://www.chojnice24.pl/1-11979-charzykowski_wieczor_bluesa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tasior a co wtedy z tą jutrzejszą??

 

nadal chętny jesteś :o?

 

Dla wszystkich chętnych-jutro małe xc po lasach, mniej więcej tak-stacja krzyżanki-las między zagórkami a rychnowami-"piekiełko"-bokiem "zielonych wzgórz"-Skarpa-pd krańce Charzy-żwirownie k. ul Bytowskiej- a teraz do wyboru opcja

1-nieżywięć-szosa na Brzeźno-wiadukt brzeźno-Brzeźno-

2-władysławek-strefa ekonomiczna-wzdłuż obwodnicy-wiadukt Brzeźno-Brzeźno

 

a dalej albo Ględowo, albo do Czł koło jeziora

 

 

 

 

są jacyś chętni?

 

 

start godzina 10.00 ze stacji benzynowej Krzyżanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Maciek, trochę OT:

Czy chojniccy cykliści dokonali odbioru technicznego dróg rowerowych wzdłuż "starej berlinki" przez miasto po remoncie? bo jak byłem na spacerze w Chojnicach dwa tygodnie temu, to mój zachwyt nie był zbyt duży. Tradycyjne felery płodzone przez drogowców: nieprzepisowo wysokie krawężniki, przeszkody w skrajni, słupy sygnalizacji na ścieżce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odbiór był przez urzędników i znaleźli tyle błędów że burmistrz odmówił zapłaty, ja tamtędy nawet nie jeżdżę-nie widzę sensu stania 15 min na światłach, wolę albo na czerwonym, albo bokiem wziąć centrum, zauważyłeś może też to że ścieżki zrobili jednokierunkowe?

 

dolicz jeszcze ruchome kostki, zmienne szerokości, pieszych na ścieżce, samochody parkujące na niej-to jest PORAŻKA!

 

 

 

 

 

to wtedy możemy o tej 12, ktoś jeszcze chętny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...