Skocz do zawartości

[propozycja] sortowanie tematów alfabetyczne


Rekomendowane odpowiedzi

Może dałoby się taką opcję uruchomić ? Jest taki porządek na forum. Moderatorzy skrupulatnie pilnują by temat był nazywany według zasad, które określili. Czyli koniecznie trzeba używać klamer. Może jest opcja sortowania według słów – klucza – zawartego w klamrach ale jakoś nie znalazłem. Nie chodzi mi o opcje szukania słów, ale o sortowanie tematów według słów w klamrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już przeprosiłem, a to, że nikt nie widzi większego sensu zrozumiałem, ale cóż nie moje małpy nie mój cyrk. Przynajmniej był jakiś odzew. I tak na marginesie... w zasadzie ludzie, którzy się na czymś znają, dzielą się na dwie, może trzy grupy. Pierwsza to ta, która chcę swoją wiedzą podzielić się nie oczekując w zamian nic. Druga to ta, która coś wie i nie chce nic powiedzieć, i trzecia to ta, którym nie zależy. Gdybyście się zastanowili ( to do moderatorów) i przemyśleli o co prosiłem to okazało by się, że można by sortować tematy nie tylko według tematu w klamrach, ale i chronologicznie. Czyli ktoś kto nic nie wie ( bo zakładam, że jesteście specjalistami w rowerach) mógłby posortować tematy zanim zada pytanie. Sprawdziłby w ten sposób czy nie było dyskusji przynajmniej "wokół" pytania, które chciałby zadać. Potem poszukałby słów, które go interesują. Potem nic by nie szukał bo tak naprawdę nie potrafi zadać właściwego pytania, lub szuka odpowiedzi na pytanie podobne, ale jeszcze o tym nie wie (bo się nie zna) I Mógłbym tak tak jeszcze dalej, ale po co ? i tak nikt nie widzi w tym sensu.

pozdrawiam wszystkich zgorszonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bierz się już za pisanie takiej wyszukiwarki, bo twórcy IPB nie przewidzieli, że mogą być klamry na początku tematu.

Klamry są naszym autorskim pomysłem i sprawdzają się świetnie szukając danego tematu manualnie poprzez przeglądanie kolejnych stron danego działu forum.

 

Łatwo wymagać niestworzonych rzeczy od Adminów ale trudno wymagać od siebie znajomości regulaminu forum albo korzystania w ogóle z wyszukiwarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...