Skocz do zawartości
  • 0

Zeszło powietrze w nowej dętce


Gość Kuba

Pytanie

Witam. Mam taki problem w góralu - Niedawno co kupiłem dętkę, jeździłem na niej sporo, dziś przejechałem szybko przez drogę pełną gruzu, kamyków. Na chwilę zostawiłem rower w lesie (zamknąłem go linką do drzewa), poszedłem na grzyby ;-) Wracam, a z przodu zeszło powietrze, ale nie do końca. W pobliżu wentyla jest mokro. Czy znów przebiłem dętkę, czy jakiś debil spuścił powietrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Taka mała rada. Napompuj dętkę. Zostaw rower ponownie "na chwilę" i sprawdź czy powietrze ucieka. Aż takie trudne? Myślisz, że jesteśmy wróżkami czy po prostu piszesz żeby się pożalić? Sorry, ale na pytanie "znowu przebiłem dętkę czy ktoś mi spuścił powietrze?" nikt Ci nie odpowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż element wywrotowy łatwo spotkać.Potrafi to taki powietrze spuścić .Zakasać rękawy i dymać,dymać i słuchać.Jak piszczeć,syczeć to obetrzeć pot z czoła i zmieniać,zmieniać.Jak nie to śmigać ,śmigać.Atlas grzybów przeglądac i wertować i grzyby przebierać,przebierać i suszyć. :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...