Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukałem jakiegoś ciekawego forum w temacie i trafiłem tutaj ;)

Na rowerku jeżdżę raczej nie za często bo to już taki wiek, że praca zajmuje większość czasu, ale

postanowiłem nabyć Gianta i trochę pojeździć po KR i okolicach.

Witam wszystkich jeszcze raz, jest tutaj co poczytać, a i może z kimś się pojeździ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jacek lat 18 PoznańxD

Na rowerze jeżdżę odkąd pamiętam. Nie lubię jeździć wolno:)

Na forum zarejestrowany aby dowiedzieć się który rower wybrać i dowiedzieć się więcej info na temat jaskich tras, wypadów bądź innych spotkań.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Melduje się Marek z Lublina :thumbsup: Forum przeglądam od jakiegoś czasu, jak tylko zapadła decyzja o kupnie nowego roweru. Pierwsze podejście - Kross Hexagon V3, przez Unibike Fusion, Kross Level A2, aż kupiłem Unibike Evolution 2010 czego nie żałuję :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Nazywam się Maksymilian, mam 15 lat. Jeżdżę tak ok. 3000 km rocznie. Mieszkam w Nowym Sączu, więc dość dużo pomykam po górach, choć nie tylko, bo trzeba jakoś dojechać (z 20 km od domu). Obecnie jestem właścicielem: SCOTT ASPECT 20 (2009), oraz jakiegoś 7 - letniego HERCULESA, którego remontuję...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

nazywam się Andrzej, mam 19 lat, na rowerze jeżdżę od lat czterech, mieszkam w Białymstoku, trenuję kolarstwo górskie, startuję czasem w maratonach, jestem niezrzeszony, na jazdę w klubie okazałem się za stary, powiedział mi to trener, no i faktycznie, nie nadążyłem... Moja przygoda z rowerem zaczęła się, kiedy to nudziło mi się i postanowiłem pośmigać, raz, drugi, trzeci, piąty, dziesiąty. Przez zimę ulepszyłem nieco rower, nie było to nic nadzwyczajnego, stary stalak na osprzęcie SIS, upgradeowany do poziomu Acera :) Zacząłem śmigać coraz więcej, kupiłem strój, do którego przekonany za bardzo nie byłem, ale go polubiłem i doszło do tego, że teraz nie mogę się z nim rozstać, jak jadę nawet z "wolniejszymi" znajomymi pojeździć, to zakładam wszystko pod spód. No ale dobra, praca na wakacjach, uzbierało się na nową ramę, amora i tak powolutku począłem składać mojego szatana. Na początku był osprzęt ze starego rumaka, ale zacząłem jeździć w klubie, po kilku treningach zerwał mi się łańcuch, no to postanowiłem przesiąść się o kilka grup wyżej i zaszalałem z osprzętem Deore, LX, XT. Na wszystko się wytrwale uzbierało, pozbawiłem się wielu przyjemności, ale było warto :) Kupiłem również trenażer, jeździłem na nim całą kolejną zimę, oraz w międzyczasie zbierałem na nowe koła. Nie wracałem już do grupy, jeździłem dla siebie. Później nadszedł czas kontuzji, pół roku letargu, ale wracam na trasy, forma się powoli odbudowuje, można jeździć, oby tylko do przodu ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Mam na imię Krzysiek i pozdrawiam wszystkich. Jeżdżę od 97r jednym rowerem,a jest to Kamikaze-taka mało znana firma. Spore modyfikacje nastąpiły...Oj spore,ale mam graty co by powrócić do pierwotnej koncepcji mojego sprzętu. Sprzęt jest modyfikowany pod moje teraźniejsze preferencje.Musi stawać się coraz wygodniejszy w dalsze trasy,nie zjeżdżam już na łeb na szyję ze wszystkiego co jest strome ,a szkoda mi zmieniać na inny bo jest w nim dużo mojej pracy i przygód bez liku razem przeszliśmy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Jeżdżę na rowerze od dziecka lecz teraz gdy kupiłem nowy rower poczułem,że jazda na nim to moja pasja, i tak sobie jeżdżę niestety sam bo na razie nie mam drugiej osoby do wspólnej jazdy. Mieszkam w Pilawie k.Garwolina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Marcin. Mam 16 lat. Śmigam głównie szosami i leśnymi dróżkami w okolicach Jastrzębia Zdroju. Na rowerze jeżdżę już od przeszło 12 lat. Kupiłem właśnie nowy rower i szukałem informacji o osprzęcie. Aktualnie mój rower to Kellys Scarpe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

na imię mam Jarek,mam 43 lata.Siedząca praca(komp..:):( )wydolność spada, mięśnie zanikają,samopoczucie do bani.. .

Dzisiaj powiedziałem -koniec !.Biorę się za siebie,kiedyś wysportowany ale latka i brak chęci ... tjaa.

Rowerek córki i owszem porusza się i jeździ ,ale wyglądam komicznie i poruszam się ...yhm.

Przeznaczyłem kwotę 2 tys. pln.Zamiar mam kupić górala + błotniczki i od jutra jaazda.

Czytam z uwagą posty innych forumowiczów jaki rowerek sobie zakupić(pomoc i sugestie mile widziane :) )

pozdrawiam :icon_lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Mateusz, mam 17 lat i od niedawna jeżdżę na rowerze, głównie żeby schudnąć i nabrać lepszej kondycji. Rowerek posiadam typu ATB, jakiś stary model Krossa który dostałem na komunię. :) Ale oddałem go do mechanika i wyremontował go, więc wszystko działa jak należy. Jeżdżę głównie po mieście i okolicach, jednak 99% trasy to asfalt. Co by tu więcej pisać, pozdrawiam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam na imię Jakub mam 24 lata i planuje w tym sezonie powrócic na rowerowe szlaki po 3 letniej przerwie :icon_wink:

Nie ukrywam ze inspiracja do rejestracji na forum jest 2 Zlot forumowiczow(na ktory mam nadzieje zdayzylem sie zalapac) i kumpel ktory mi o nim powiedzial :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...