Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam na imię Paweł i jestem z okolic Kielc :) Mimo, że jestem zarejestrowany już jakiś czas to teraz biorę to(rower) bardziej na poważnie. Posiadam rower XC - Giant XTC-2 ale interesuje mnie AM/Enduro. W przyszłości zamierzam złożyć do tego odpowiedni rower.

 

Pozdrawiam serdecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem Karolina z Górnego Śląska. Jeżdżę sobie czasem trochę rekreacyjnie, trochę 'poszukując skarbów' - bawię się w geocaching, co świetnie motywuje do ruszenia się w teren w wolnej chwili ;) Gdyby ktoś chciał się wybrać razem na rower z okolic Zadola, to zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Na imię mi Patryk, pochodzę z Chojnic i mam dwadzieścia lat. Rowery, programowanie, grafika i aplikacje mobilne to moje drugie życie, kocham to. Rowerem potrafię jeździć wszędzie, niestety w ostatnich dniach lekko to zatraciłem, ale wybieram się we większą trasę do Zielonej Góry - czyli około 300 kilometrów, muszę dokupić do tego czasu małą przyczepkę, aby mieć gdzie schować wszystko na trasę. Poruszam się Stevens 8X HS, naprawdę przyjemnie się na nim jeździ. Nie znam się na specyfikacjach czy innych ważnych parametrach, czerpię po prostu radość z jazdy.

Zarejestrowałem się tutaj, aby poznać opinie innych na temat konkretnych tras i poznać innych ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Jeszcze raz witam serdecznie wszystkich i liczę na to, że będzie się dobrze pisało na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam na imię Martyna i mam 18 lat. Jestem z lubelszczyzny. Staram się codziennie jeździć, chociaż zaczęłam naprawdę od Maja gdzieś, gdyż trzeba było wymienić łańcuch oraz wolnobieg. Teraz jeszcze na dokładkę jednak przerzutkę, czyli jutro. Ale to tylko tydzień i znowu będę mogła jeździć te parę km dziennie. Wczoraj wyszło z 10km ponad.

Skończyłam zawodówkę kucharz małej gastronomii. Dziś egzamin teoretyczny a praktyczny w lipcu.

A tak to będę biegać w wakacje i uczyć się dla przyjemności jeszcze angielskiego oraz niemieckiego (ten drugi język trochę zapomniałam, gdyż w zawodówce go nie było). Uprawiam nordic walking.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To i ja sie przywitam.

Na forum od niedawna a na rowerze od maja 2013 po kilkunastoletniej przerwie i nabranyxh kilogramach.

 

Zacząłem jeździć aby je zgubić i w sumie okazało się że dla "fanu".

Pozdrowienia dla wszystkich "zakręconych" forumowiczów.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Najpierw założyłam wątek a teraz się witam, ale lepiej późno niż wcale ;)

Mam na imię Joanna, będę Wam na forum trochę zawyżać średnią wieku ( 40 i mniej już nie będzie :( ) ale duchem jestem zdecydowanie młodsza :D , a nastoletnia córka twierdzi , że "normalną mamą to nie jesteś" ...o normalności dyskutować nie będę ! ;)

Mój pierwszy "dorosły" rower czytaj . lata 90' ( wcześniej były składaki Romet) to Merida Kalahari 550 przy czym wymieniłam opony na semi slick , co by bardziej uniwersalne były. Aż wstyd mówić jak niewiele nim przejechałam zanim powędrował w ręce bratanicy. Dwa lata temu nabyłam Wheeler'a Pro 500 i zaczęłam jeździć regularnie w terenie...przy czym przyznaję zimą rower stał ,a ja chodziłam na zajęcia indoor cyckling bądź spinning .

Po kilku pobytach w Holandii uznałam, że dojazdy do pracy na rowerze są oki ;) przy czym mając na uwadze konieczność zachowania dress code'u uznałam , że pora zakupić rower miejski ;)...parę razy w miesiącu trzeba będzie przejechać się mimo wszystko autem do pracy , ale poza tym na basen, na fitness rowerem mogę jeździć !

Wakacyjny okres przed nami, więc zakupy też będą mniejsze ...dzieci na obozach/koloniach :)

Pozdrawiam wszystkich korzystających z dwóch kòłek !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Na imię mam Wojtek i mam 17 lat. Rowerem dojeżdżam codziennie do szkoły oraz śmigam po okolicznych lasach. Bardzo chciałbym wybrać się w góry których brak w mojej okolicy (północna Wielkopolska). Jeżdżę zbudowanym przeze mnie rowerem na ramie Accent el Norte.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam z Wrocławia:)

Często zaglądam na forum, z reguły rzadko się wypowiadam na forach, raczej zbieram doświadczenia.

 

Jeżdzę już (mamma mia...) 30+kilka lat. Kiedyś szoska, teraz mtb. Ścigi i enduracze telepanie.

Dłubię w sprzęcie sam. Taka cykloza warsztatowa, często w odmianie eksperymentalnej.

 

Miłego Wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Na imię mi Arek, pochodzę z Krakowa. Na rowerze od 4 roku życia ale pasją moją stało się to dopiero niedawno - od zakupu Rocridera 5.2 B'TWIN. Wcześniej jeździło się na tym co akurat było pod ręką - rower otrzymany na komunię, kolejny po tacie itd...

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

 

Jestem Dominika, pochodzę z Wałbrzycha, od kilku lat mieszkam w Warszawie i jej okolicach. Na forum zarejestrowałam się aby znaleźć swój wymarzony rower - cel osiągnięty - i wygląda na to, że zostanę tu na dłużej :)

 

Posiadam: SCOTT Contessa Scale 930

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Michał, na rowerze jeżdżę od małego, ale zawsze była to jazda rekreacyjna od czasu do czasu.

Około 2 miesiące temu wziąłem się za regularną jazdę w celach treningowych.

Posiadam GT Avalanche 2.0 z kilkoma zmienionymi częściami.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Dominik, 27 lat, Szczecin.

Wraz z narzeczoną postanowliliśmy troszkę się wspólnie poruszać (oprócz domowego ruszania ;-)) i padło na rowery. Kupiliśmy sobie po jednej sztuce i teraz zgłębiamy tajniki. Generalnie ja jestem jeszcze na etapie gdy chociażby koła trzeba bylo samemu dobrze ustawiać, nakrętki skręcać aby koło prosto chodziło. Teraz luksus, szybko można zacisnąć koło i jechać.

 

Do zobaczenia na drodze. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!! nazywam się Michał, pochodzę z okolic Grudziądza a obecnie mieszkam w Warszawie(studiuje), rowerowy bakcyl złapałem dzięki kumplom. Jako pierwszy rowerek kupiłem rower Kellys Quartz, który po miesiącu użytkowania mi ukradli :(

79999237976160569204.jpg

Po tym zreanimowałem sobie stary rowerek :), którym pomykałem jakiś miesiąc

45958301947748248558.jpg

Wczoraj(3.07.13) kupiłem nowy sprzęt :):) :) :

99865245779242220033.jpg

 

Taka jest pokrótce moja historia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Nazywam się Szymon. na rowerze jeżdżę odkąd pamiętam, ale jazdę MTB zacząłem dokładnie 04.07.2012, czyli dziś mija dokładnie rok od mojej pierwszej jazdy :thumbsup:. Mam 18 lat i mieszkam w okolicach Nowej Sarzyny. Szukam kogoś z kim mógłbym się podzielić wrażeniami czy też doświadczeniami z jazdy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Mam na imię Iza, mieszkam w Skórzewie koło Poznania, gdzie pracuję. Od jakiegoś roku, do pracy dojeżdżam sobie rowerem, jednak na dłuższe trasy nie specjalnie mam czas, ale na szczęście jest ich coraz więcej. Rower mam.... zwykły, trekkingowy. Rozglądam się za czymś bardziej konkretnym, ale to na razie są tylko przymiarki. Na pewno zaraz będę Was pytać o Wasze sugestie dot. nowego roweru.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie na forum! Mam na imię Rafał. Od 1997 roku posiadam mojego ukochanego Rometa górskiego. Jeżdżę nim codziennie. Mimo tego, że ma już 17 lat, spisuje się świetnie, zapewne jeszcze lepiej niż wiele nowych rowerów. Bardzo o niego dbam, myję go w każdą sobotę :) Wiele osób proponowało mi już zakup nowego roweru, wiele razy sie nad tym zastanawiałem, ale stwierdziłem, że skoro Romet trzyma się i jeździ, to po co wydawać pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Piotrek, 29 lat. Jestem z Warszawy.

Mam rower PEUGEOT Rock First 1000 ze stalową ramą bez amortyzacji, który liczy sobie 16 lat.

Zaczynam interesować się jazdą w trudniejszym terenie niż tylko ubita leśna ścieżka, stąd moja rejestracja na forum.

Pozdrowienia!

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim!

Jestem Marcin, pochodzę z miasteczka 3000 mieszkańców położonego w powiecie Grójeckim. W okolicy nie ma gór, wyżyn, jak już to tylko pagórki, dlatego postanowiłem że sam sobie złożę rower, o taki tam, do jeżdżenia po drogach nie utwardzonych jak i tych trochę utwardzonych.

Zrobiłem to, jestem zadowolony, dzięki takiemu złożeniu roweru można dowiedzieć się jak to wszystko działa :)

Życzę wszystkim forumowiczom szczęścia i szerokich dróg ;)

Pozdrawiam,

Malix

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...