Skocz do zawartości

[Powitania] Do nowych forumowiczów


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam

Mam na imię Daniel, mam 16 lat (w marcu kończę 17) Mój rower to Merida KALAHARI 500 trochę stary i trzeba w nim prawie wszystko wymienić :( . Jak tylko zejdzie śnieg i zrobi się trochę cieplej zaczynam długie dystanse a za ispirował mnie do tego Pan Miaciej http://bajkajak.pl/ na pewno o nim słyszeliście. Jak ktoś mieszka w okolicach Zwardoń, Wisła to na wiosnę tam zawitam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imie Michał mam 15lat i pochądze z Darłowa (zachodniopomorskie) jeżdze na rowerku odkąd pamietam ale od 2 lat jest to moja zyciowa pasja wcześniej śmigałem na rolkach do jazdy agresywnej ale obecnie zajmuje się street-trialem czyli dość świężą sztuką jazdy na dwóch kółeczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Rafał. Urodziłem się i mieszkam w Nowej Soli. Kolarstwem górskim interesuję się od kilku lat lecz w tym roku udało mi się sprawić maszynę ;) Wcześniej był to góral made in tesco :)

Jakby ktoś chciał zapraszam na wspólne wypady możliwy dojazd do Zielonej Góry ;)

Pozdrawiam Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.. :) Paweł z Krakowa, na liczniku 26 lat ;) Jeżdżę xc z bardziej sportowym zacięciem. Nie startowałem w maratonach, ale może kiedyś. Kto wie.. Powoli szykuję sie do składania swojegu sprzetu, dlatego pomyslałem, że warto pogadać z bikerami na forum. Jak coś to będę pisał :) Dobrego kręcenia w nowym sezonie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ho, Radek tutaj, 33 na karku i też nowy. Rower górski towarzyszył mi od kiedy pamiętam. Teraz mam ich 8, głównie "retro" z pierwszej dekady lat 90' Ale też posiadam nowy bujak z tarczówkami do szybkiego przemieszczania się po górach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywitam się i tutaj co by nie było. Dołączam po dłuższych obserwacjach forum, posiadam rower MTB z salonu, jednak z sezonu na sezon ciągle coś do niego dokładam, w tamtym sezonie nowe opony zdecydowanie bardziej szosowe niż wyczynowe (co wynika z mojej zmiany otoczenia), ostatnio pedały, niedługo zmiana kasety z Alivio na coś z wyższej półki. W terenie rozpoznacie mnie po niemal kompletnym stroju Liquigasu ;) Reszta info na PW ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Janusz, Jelenia Góra, 25 lat, rower Scott Aspect 50 2011

Od kilku dni odnawiam swoją przygodę z rowerem, zapomnianym przez ostatnie 5 lat. Mam zamiar jeździc rekreacyjnie, ale nie zawsze po asfaltach.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Arek - wiele głupot, wariactw, 32 lata i 3 synów na karku!

około 10 000 km na rowerze rocznie, dodatkowo 3 tysie biegowo :)

 

Zajmuję się wkurzeniem znajomych czyli pisaniem o przejmowaniu się tylko i wyłącznie kasą, prestiżem i luksusem zamiast robić ciekawe rzeczy.

 

Piszę o tym tutaj WWW.PASJAVSPRACA.COM

 

Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Krzysiek jestem mam 29 lat,żonaty, dzieciaty.. na rowerze objechałem mazury oraz dotarłem do Wilna.

Mój aktualny sprzęt to Giant Hyde-Park, Alivio, 28", ubrany w światła, liczniki i bagażnik tylny pod sakwy.. nie ukrywam że w rowerach najbardzej kręci mnie pedałowanie ;-) ... w dalekie strony.

 

Niedługo zakupię sobie rower do XC na razie ciężki 12 kg seryjna Alma H 50 czyli

 

http://www.orbea.com/int-en/bicis/modelos/alma_h50/

 

 

z opcja widelca FOX frl 32 100 fit

i tylnią przerzutką SRAM x9 2x10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Klara z 3City, na rowerze jeżdżę od zawsze i dosłownie wszędzie ......

Do tej pory podczytywałam forum ale ,że jestem laikiem który składa obecnie swoje, pierwsze "fixed gear",

muszę zasięgnąć czasem porad speców i praktyków.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Marek. 30 lat. Pedałuje po Bydzi i okolicach. Ostatnie 12 lat spedzilem na moim góralu z makro ;-) rocznik 1998. Przez 12 lat wymieniłem wszystko oprócz ramy, którą spawałem pare lat temu. Teraz powiedziałem dość i dzieki kolegom z forum kupiłem nowy model. Życie nakreśli ciag dalszy.... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zacnych forumowiczów :)

Mam na imię Rafał, jestem 28 letnim gorzowianinem i wsiadłem na rower po wielu latach przerwy.

Jeżdżę raczej rekreacyjnie Mongoosem Tyax Super z 2009 roku, na razie wymieniłem w nim jedynie ogumienie, ale będę musiał zabrać się za hamulce. Pożyjemy zobaczymy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam na imię Tomek, lat 25.

Na rowerku śmigam od niedawna, jak na razie czysto rekreacyjnie :) Mój sprzęt to Giant Terrago 3 2009.

Forum "podglądam" już od jakiegoś czasu ale trzeba się wreszcie "ujawnić".

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Imię moje - też Tomasz. Rocznik 91.

Na rowerze prawie od zawsze, po 2 letniej przerwie znów wracam do "gry".

Forum pomogło mi dowiedzieć się to i owo o pasji jaką jest jazda na rowerze. :)

 

Moja skarbonka to, Kross Level A4 (2011)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Państwu ;)

 

Z tej strony Błażej, 22-letni Lubawiak (Lubawa - mieścina na Warmii :) )

Jako, że nadchodzi, a raczej nadszedł nowy sezon, także zabieram się za pedałowanie po spooorej przerwie. (3 lata temu złamałem rękę na rowerze i założyła mi się blokada psychiczna dwukołowce. Teraz zaczynam kolejną przygodę z rowerem).

 

Mój skromniutki sprzęcik - hexagon v6.

 

 

Jeszcze raz cześć wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem z Suchego Lasu k. Poznania.. ostatnie kilkanascie lat katowalem mojego ,,górala" na dniach mam zamiar kupic meride 500 tfs V, bądz kellys mash 2010.. spotrzezeniami , emocjami na pewno sie podzielę z Wami... pozdrawiam wszystkich a zwlaszcze podpoznanskich rowerzystów, zarówno tych ,, niedzielnych " jak i bardziej zaawansowanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Jestem Przemek z Białegostoku. 27 lat, od 4 trochę jeżdżę na rowerze. Można stwierdzić, że nadrabiam zaległości po studiach, które za bardzo nie pozwoliły mi na wzmożoną i regularną aktywność fizyczną. Pracuję w aptece, mam bzika na punkcie żywienia, żywności, suplementacji, ale bzika w stosunku do teorii, na sobie praktykuję delikatnie, ze sporą dozą rozsądku, tak myślę :). Jeżdżę góralem własnej produkcji -> rama alu, osprzęt deore. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Meridy Road-Race 904 z 2010 roku. Jak pojeżdżę, to skrobnę troszkę w dziale [Testy].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...