Skocz do zawartości

[licznik] wyrwany kabel z czujnika


adiozzz

Rekomendowane odpowiedzi

Postaraj sie rozebrac czujnik, i polaczyc z powrotem z miejscem urwania.

Lecz naprawdę wątpie, by udalo Ci się to naprawic;) Nie lepiej kupic nowy?

Jesli zdecydujesz sie kupic nowy, to polecam licznik Galaxy G8, lub Galaxy G5. Bardzo dobry a te 2 modele różnią sie ceną 5 zł.

Ja obecnie posiadam G8 i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli czujnik jest rozbieralny, to rozebrać i wlutować przewody w ten magnetyczny stykacz xD

 

Jak się nie uda, to kup na rynku, allegro czy gdzie tam chcesz najtańszy chłap za 5zł i przelutuj sobie czujnik. Jeden drucik niech będzie dłuższy od drugiego(inaczej nie wejdzie w obudowę). Jak rozbierzesz, to zobaczysz, jak najlepiej to przylutować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kontaktuj się czym prędzej z użytkownikiem pafcio121 z forumrowerowego z końcówką pl ;) Zrób usterkii wyślij mu pw, na pewno będzie wiedział co zrobić ;)

Dzięki niemu odratowałem mój licznik Sigmy 506, za co chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez żartów, niedługo będą tematy "jak wsiąść na rower"...

Czujnik to kontaktron, podłączyć kable nieważne który do którego i zabezpieczyć. Czy będziesz skręcał, zaciskał czy lutował to Twoja sprawa, tak samo czy okleisz taśmą czy założysz osłonki czy jeszcze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...