Skocz do zawartości

[picie] przyspieszające spalanie tkanki tłuszczowej


DuDu40

Rekomendowane odpowiedzi

Lkarnityna w sumie nie jest potwierdzona naukowo ze cos daje na spalanie. Poza lkarnitynowymi napojami sa tez tzw burnery, podnosza metabolizm poprzez kofeine itp. To moze byc skuteczne. Ostatnio np olimp wyszedl ze swoja linia posiadaja tego typu napoj 3-4zl. Ogolnie jesli mialbym polecac to burnery (one pewnie tez zawieraja lkarnityne ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Chcę trochę schudnąc więc mam pytanie czy znacie jakieś specyfiki do picia w czasie jazdy które przyśpieszą spalanie tłuszczyku:)

Cześc

nie chcę tu reklamowac produktów poszczególnych firm ale wiosną piłem specyfik z dyskontu który ma w logo czerwonego owada w czarne kropki. Nazwa handlowa to chyba BePower ale z zielonym wieczkiem(tabletki musujące) - tam masz L-karnitynę z kofeiną i tauryną i połową tabliczki Mendelejewa :-) i smakuje jak słabe oranżady. U mnie zeszło ok 8 kg w ciągu miesiąca. Nie ukrywam też że ciężko pracowałem na efekt - kajaki na zmianę z rowerem. Wcześniej wcinałem specyfiki z Olimpu chyba Therm line tyle że po tym strasznie się pociłem i nie szło chodzic pod krawatem.

Najważniejsza zasada - M.R. to M.Ż. czyli mało ruchu, mało żresz :P no i odstaw w końcu te czipsy do piwa <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak dłużej, to musi?

Wręcz przeciwnie. Jakby jeździł 2h, to metabolizm zdążyłby się ładnie przestawić na spalanie tłuszczu.

A mówimy o termogenikach itp, nie izotonikach. I pewnie nie jeździ 2h dziennie, skoro chce schudnąć "na oszusta".

 

Ale faktycznie, woda. Suplementy ułatwiające spalanie tłuszczu nie są chyba przeznaczone

specjalnie do spożywania podczas treningu. Wtedy masz pić dużo wody. Żadnych słodzonych napojów.

Żadnego podjadania słodyczy przed jazdą! Najwyżej przekąska o niskim IG.

 

Jak Ci zależy na schudnięciu, to znajdziesz właściwą drogę, w tym forum gdzieś

jest dobry temat z zeszłego roku.

 

Zielona herbata i kofeina zwiększają procent kalorii uzyskiwanych z tłuszczu.

Produkty typu BePower, to ścierwo. Gratuluję. Wolałbym być gruby, niż pić to częściej,

a staram się nie pić ich wcale i gruby nie jestem. Jeśli chodzi o zawartość samej kofeiny, to akurat

w BePowerze i wielu innych tak samo smakujących jest ona mała w porównaniu do kawy, więc również gratuluję

wywalania pieniędzy w błoto i jechania na placebo.

 

Wspomniałem o starym temacie - trzeba wiedzieć, co i kiedy jeść, tu nie ma magii,

chociaż dla niektórych może być szokiem, że np rezygnacja ze śniadania spowoduje tycie.

Wiedza, wiedza, wiedza. Nie jedz syfu, zostaw suplementy, jak nie masz diety i regularnych ćwiczeń.

Jak masz, to na pewno nie są optymalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...