Skocz do zawartości

[przewóz roweru] jaka cena pkp?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Dziś miałem do zabicia 4 h w Olsztynie, więc przy okazji szwendania się po mieście wpadłem na PKP i sprawdziłem jak to jest z tym przewozem.

Z racji tego, że PKP zostały podzielone na kilka spółek to i ceny są różne.

Najdrożej w PKP Intercity bo w porywach 9 zł. Żeby było śmieszniej to do Intercity należą pociągi osobowe(autobusy szynowe)m.in. relacji Białystok - Suwałki - nazwa wskazuje że pojedziesz szybciej a tu lipa.

4,50 - taka cena istniała jeszcze przed wakacjami w Przewozach Regionalnych, a 5 zł w innych spółkach - cena zryczałtowana;

SKM to inna bajka - tam za promocjami nie nadążysz :P Notabene - ile nie jestem w Trójmieście to w "eskaemkach" jest taki tłok, że nie mam pojęcia gdzie miałbym wsadzac ten rower nawet w promocyjnym "za darmo" ;)

Oferta w weekend za złotówkę - dotyczy wakacji niestety.

Teraz ceny znów będą oscylowały w okolicy piątaka z wyjątkiem jak zwykle Intercity zapewne.

Co może cieszyc - poprosiłem panią w kasie(ukłon w jej stronę :thanks: choc nie wiem czy to czyta :D )o szczegółowy regulamin dotyczący przewozu bagażu i znalazłem w nim coś interesującego - "... rower rozmontowany, przewożony w pokrowcu nie wymaga opłaty za przewóz roweru..."

Pokrowiec widziałem na allegro już za 20 peelenów więc chyba się opłaci.

I jeszcze coś - w rękach miałem regulamin Przewozów Regionalnych więc nie wiem jak to jest w innych spółkach bo spieszyłem się na zawody w dualu.

P.S. notoryczny brak c z takim ukośnikiem u góry to nie chochlik tylko coś się skiepściło i nie idzie naprawic :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...