Skocz do zawartości

[Ciekawe ostrokołowe aukcje] allegro i ebay oraz sklepy internetowe II


KAZUMI

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę wyjątkowa bezczelność. Ten rower w zasadzie poza kształtem różni się wszystkim od Jaguara, a na dobrą sprawę to nawet nie jest rama któregokolwiek z rowerów ZZR, tylko jakiś trudny do zidentyfikowania szmelc niewarty więcej niż równowartość w wadze na skupie złomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to chcę zorientować się w cenach. Wolałbym coś ze średniej półki tam, gdzie będzie ta część potrzebna. Bo jak będę składać OK to już na "całe życie", bo nie wydaję mi się, że będę co jakiś czas zmieniać części.

 

Jeszcze jakieś propozycje ? Dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to chcę zorientować się w cenach. Wolałbym coś ze średniej półki tam, gdzie będzie ta część potrzebna. Bo jak będę składać OK to już na "całe życie", bo nie wydaję mi się, że będę co jakiś czas zmieniać części.

...oj będziesz :) Nie wiem, czy masz doświadczenie w jeździe na ostrym, ale jeśli nie, to na początek złożysz sobie ostre "na czuja". Po pierwszych jazdach stwierdzisz, że jednak lepsze będą bycze od baranka. Potem stwierdzisz, że siodło jest mało wygodne. Potem będziesz chciał twardsze przełożenie ....i tak ruszy karuzela wymiany, modyfikacji, udoskonalania itd. Tak to działa ;-) ...a może to tylko był mój przypadek!? ;-O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jakiś wierzyciel PZKOLu zobaczy Cię na takim rowerze, może sobie natychmiastową konfiskatę mienia uroić :)

 

Ciekawe jakie "prawo własności" mają te czerwone rowery z pezetkolu co jakiś czas Elsy albo chinole podobne od Pawlaka się pojawiają... darowizna- umowa kupna sprzedaży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...