Skocz do zawartości

[ Rower] Kross A8 2010 VS Cube Ltd Team Rx 2010


Pianca85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was,

Jestem nowym użytkownikiem, chciałbym się dowiedziec który z tych dwóch świetnych rowerów polecacie.

Jest może jakiś inny rower mtb XC sztywny za 4000/4200 zł godny polecenia? (może Kellys Madman albo jakiś Giant)

 

Tu mam porównane podane rowery

http://www.bikekatalog.pl/2010/inject/compare/rowery/836:755:/

 

Z góry dzięki bikerzy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waga i amor na korzyść cuba ale to nic dziwnego - jest droższy .Korby i manetki wyzszej klasy w krosie . Reszta w zależności od gustu .

W majowym bikeboardzie jest ciekawy test ,rowery są co prawda o klasę wyższe ( kross A10 i cube Reaction ) ale da ci pewne pojecie o filozofi firm .

Moje wnioski z wczesniejszych testów są takie ,że Cuby są bardziej turystyczne ,a Krosy sportowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 4 tys bym cos innego szukał, niedawno był juz taki taki temat dotyczący rowerów za 4000zł

 

Przewaźnie potrzebuje kupic ścigacza xc, jakie inne rowery można obejrzeć, Giant pewnie nie kupie, dlatego że brat kupił za podobną cenę, i byśmy mieli takie same rowery.

 

Czytałem też że krossy często wchodzą do serwisu, to prawda? bym chciał tego unikac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem też że krossy często wchodzą do serwisu, to prawda? bym chciał tego unikac.

 

Nie bardzo wiem dlaczego miały by często wchodzić do serwisu - chyba jedynie przez niedbałość składacza/użytkownika, ale przecież każdy po zakupie sam wszystko dokręca i sprawdza prawda ? A tak to na zdrowy rozsądek nie widzę powodu dlaczego rower, który zrobioną przez krossa ma tylko ramę, a reszta to osprzęt firm trzecich miałby się bardziej psuć :icon_wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecałbym Ci Cube'a. Sam w tą zimę miałem podobny dylemat i zdecydowałem się zakupić Cube'a Acida. Jest to troszkę tańszy rower, ale jeżeli chodzi o markę, jest bardzo dobra, solidna i dopracowuje swoje rowery. Od stycznia nie odwiedziłem ani razu serwisu (jazda w zimę, trudne warunki)a zrobiłem coś koło 700 km.

Naprawdę jestem zadowolony. Osprzęt podobny do A8, lecz jest to rzecz względna, gdyż osprzęt zawsze można zmodyfikować według własnych potrzeb...

Jestem za Cubem...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...