Skocz do zawartości

[wyścig] Silesia Cup MTB - 30 maja 2010


.PaVLo.

Rekomendowane odpowiedzi

No to ja też się pochwalę wynikiem:

Mega - DNF :)

Na pierwszym okrążeniu (ok. 15 km.)Był taki zjazd z kamieniami i dziurami. Niestety nie miałem łyżek ze sobą i trzeba było iści do mety na piechtę.

Impreza fajna, trasa także. Jeśli chodzi o mycie roweru to nie wypowiadam się, bo zrobiłem to przy hipermarkecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wyściga bardzo fajny. Start wspólny moim zdaniem jest bardzo dobrym pomysłem.

Co mi się szczególnie spodobało to sprawna organizacja. Szybkie koronacje, tombola, wszystko bez zbytniego przeciągania. Pan z Rudy Śląskiej mógłby wziąć z organizatora przykład.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

trasa udana, mimo błotka cieszę sie niezwykle że udało mi sie giga machnąc w słoneczku... Megowcy już nie mieli tyle szczęscia...

 

A takie pytanie mam do Was... czy zwróciliście uwagę na sposób wypowiedzi prowadzącego zawody...

Chodzi mi osobę przy mikrofonie, która chodziła w japonkach i była facetem...

 

czy zwróciliście na to uwagę...

bo mnie i moich znajomych z którymi rozmawiałem podczas zawodów bardzo mocno irytował...

w szczególności podczas losowania tomboli czy rozdawania nagród... ale i w trakcie po wyścigu ... a także przed startem...

mogę sypnąć przykładami... tylko pytanie czy ktoś na to zwracał uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na to zwróciliśmy uwagę, szczególnie jak była tombola....te teksty w kierunku dzieci były trochę....wiecie sami jakie :)

 

 

Nie wiem czy to miało irytować, ale było po prostu tak ukrycie prymitywne, że aż śmieszne :)

 

 

+Do losujących nagrody dzieci:

"... dziewczynki nam tutaj ładnie ciągną"

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teksty typu...

przed startem giga:

"po starcie skręcamy w prawo, prawa ręka to ta... chłopaki wiedzą do czego służy prawa ręka..."

 

tombola:

"dziewczynki ładnie mi tu (czy nam tu) ciągną ... " - powtarzane kilkakrotnie !

 

jak mieszała dziewczynka karteczki, to tak dogadywał:

 

"głębiej, głebiej, a teraz ładnie ciągnij..."

 

teksty o sierotkach też mógł se darować...

 

Tego typu dowcipy mógł se zostawić w domu, jak jest tak patologiczny...

 

Jest prymitywem, i śmierdzi mi tu pedofil-izmem... zero tolerancji dla taki kolesi!

Nawet wyrazem twarzy i ubiorem prosi się o wymierzenie sprawiedliwości...

"te jego japonki"

 

120.JPG

121.JPG

 

 

jesteście sobie wyobrazić stan matki czy ojca podczas jego zachowania.

Jak by to była moja córa to bym mu wypłacił laterę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...