Skocz do zawartości

[naklejki fr.org] Naklejki z logo forum rowerowego


Rekomendowane odpowiedzi

ja jego ludzie, moze niech wam jeszcze te naklejki do domu zawiezie? :) przesyłka i naklejka kosztują tak śmieszne pieniądze, że naprawde można by sobie darować ciąganie go gdzieś.

 

wojtek, fajnie, że w końcu się ktoś tym zajął, z ciekawości zapytam ile zamówiłeś tych naklejek w pierwszej partii? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem jeden format A4, tam zmieściły się 54szt.

Wziąłem na próbę, bo nie wiedziałem czego się spodziewać po drukarni, czy klej dobry itp.

 

Jak będzie odpowiadać pierwsza partia to zamówię następną.

Jak uznacie że przydał by się większy połysk, mocniejszy klej itp, to rozejrzę się za inną drukarnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nadal kategorią którą się głównie zajmujemy to Cross Country czyli XC, więc przesłanie nadal to samo..

stara naklejka była ok nawet na biku za X tys zł

a nowa naklejka to wiocha na rowerze za X tys zł, w dodatku jest w takim kolorze, że nie rzuca się w oczy, tylko wygląda jak oryginał na ramie.. a nie o to chodziło mieliśmy się dzięki niej rozpoznawać na szlakach, a żółty był idealny do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Was propozycję, która rozwiąże domniemane problemy jakościowe i z trwałością na warunki pogodowe i nie tylko, całkowicie.

 

Więc tak.

 

Zamawiam przeźroczyste naklejki ochronne takie jak te:

 

http://allegro.pl/it...tion_10x70.html

 

Z formatu 10x70cm jest do zrobienia 69 sztuk 3x3cm

 

33zł + 5zł wysyłka daje 38zł . 38/69 daje 55gr od sztuki.

 

Mógłbym dokładać do każdej naklejki jedną taką folie ochronną.

 

Koszt wysłania jednej sztuki naklejki + folia wyniesie wtedy 2,55zł (zamiast 2zł)

A np 5 szt wyniesie 6,35zł (zamiast 3,6zł)

 

Takie rozwiązanie (czyli na naklejkę naklejamy folię ochronną) zapewni 100% trwałość, żadne pancerze i linki ani żadne warunki pogodowe tego nie ruszą, kto używał takich przeźroczystych naklejek ochronnych, to wie że trzymają pieruńsko mocno i są grube i mocne, bez porównania do samej naklejki.

 

Jak jesteście zainteresowani to mogę to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=e2524d4f248d358c

tu masz zdjecie podglądowe naklejki.

mi na szczęście jeszcze 1 została.

co najlepsze do dziś 1 mam na rowerze czyli prawie 3 lata.. rower użytkowany bardzo intensywnie w wszystkich możliwych warunkach pogodowych i do dziś wygląda bardzo dobrze.

 

Siema Omen, nie poznałem :o To przez ten avatar :P

A co do naklejek, też mam jeszcze jedną, a ta pierwsza.... wciąż na amorku :huh:

naprawdę dobry klej był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem folię przeźroczystą samoprzylepną za grosze 14zł z przesyłką za 10 arkuszy A4.

Co daje 1,4zł na arkusz A4 czyli 2,5 grosza zwiększy koszt naklejki - czyli koszta żadne.

 

Zdecydowałem że zamawiam, dostałem maila od gościa który to sprzedaje, folia ma bardzo mocny klej i spełni funkcję ochronną znakomicie. Będzie służyła do naklejenia na naklejkę.

Zamawiam dziś, możliwe że wysyłka pierwszej partii naklejek się opóźni o 1-3 dni, wszystko zależy od tej foli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Root Admin

xc-zone było prywatnym małym projektem, stronką domową :) Forum tam startowało, ale w tej chwili nie ma już z nią nic wspólnego. XC-Zone umarło, dlatego robi się naklejki forumowe, a nie pamiętej strony, której nikt już nie odwiedza. Temat dotyczy zamawiania, a nie dyskutowania na temat designu. Na to był czas i miejsce w innym temacie. Proszę nie robić OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam te naklejki frameprotection (pzdr amtbs :)) i musze powiedziec ze sa dobre, klej jest mocny i ladnie przylegaja (nawet na innej naklejce), nie wiem jak te nowe folie, ale pamietam ze testowalem taka 'zwykla' ze sklepu papierniczego, byla sztywna, blyszczala jak psu j.. i do tego sie odklejala po jakims czasie ;< Jedynym jej plusem bylo to ze byla gruba wiec po malych modyfikacjach chroni rame od spodu i wyglada dosc schludnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...