Skocz do zawartości

[maraton] Eska BikeMaraton Wrocław 25.04.2010r.


Drozdzu5

Rekomendowane odpowiedzi

I jak tam wyniki ??

 

Ja przejechałem dystans MINI:

- średnia prędkość - 24,2 km/h

- czas przejazdu - 1:17h

- 9 miejsce w M1

- 109 miejsce w klasyfikacji ogólnej

 

Średnia prędkość miała być większa, ale wszystko przez korki na krótkim singielku... Ogólnie jestem zadowolony. Nieźle jak na pierwszy maraton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem dziś we Wrocku pierwszy maraton w swoim życiu.

Na dystansie mega licznik pokazał mi następujące dane:

czas 2.17.55,

odległość 53.83,

średnia 23.4.

Miejsce miałem baaardzo odległe, bo 290, ale jak na pierwszy raz, z kiepskim przygotowaniem, i tak jestem zadowolony. Kiepsko sytuacja układała się na podjazdach. Robiło się tłoczno, ludzie się wykładali, a można było urwać trochę czasu.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mi się udało 49 miejsce w OPEN na MINI ugrać. Na 547 startujących w MINI sądzę, że to dość dobry wynik. Tymbardziej, że w tamtym roku byłem we Wrocławiu 120 w OPEN. W kategorii M2 zająłem 26 miejsce. Też jestem bardzo ciekaw, który sektor na Zdzieszowice się trafi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie maraton bardzo fajny ale troszkę zabrakło mi technicznych odcinków, wiem że to płaski maraton ale jednak powinny być rodzynki w postaci trudniejszych odcinków ;)

 

 

Czemu tak długo trzeba czekać na wyniki i zdjęcia w cyklu Eska ? W innych cyklach wyniki są w mgnieniu oka i to zawsze, zdjęcia zazwyczaj też, a tutaj taka lipa!!!! Taką kase zgarniają i nie umieją wyników wystawić za 2 dni - jak dla mnie porażka organizacyjna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...