Skocz do zawartości

[amortyzator] Reba problemik maly


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam maly problemik dzis jak pompowalem rebe bo jeszcze bawie sie w ustawienia pompuje ta komore na dole wykrecam pompke po pompowaniu i cale powietrze ucieklo i tak za kazdym razem. Co moze byc przyczyna i jak to mozna zrobic ?

mi sie wydaje ze cos z wentylem

 

Pozdrawiam i dzięki wszystkim za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki sam problem w R7. Problem tkwił w zaworku. Przy każdorazowym wykręcaniu pompki zaworek się stopniowo odkręcał, aż do sytuacji, gdy powietrze schodziło powoli, acz regularnie. Kupiłem klucz, dokręciłem i było si :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie to nie jest problem z wentylem - po prostu komora negatywna jest mała. to syknięcie to nie jest ucieczka powietrza przez wentyl z komory tylko z wężyka pompki.

prosty eksperyment: po odkręceniu końcówki pompki weź szpiczasty przedmiot i naciśnij zawór w wentylu - jeśli prawdą jest to co mówisz to juz żadne powietrze więcej nie powinno się stamtąd wydostać. jeśli usłyszysz syczenie to znaczy ze wentyl jest sprawny a powietrze ucieka z węża pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiał byś mieć kluczyk do zaworków wentyli i spróbować dokręcić zaworek

 

Jeśli poprzez dokręcenie zaworka rozumiesz dokręcenie tej "pałeczki" w środku wentyla, to ja to kiedyś wykręciłem - i wkręciłem (szczelnie) większą pensetą :rolleyes: Więc może i zakup kluczyka nie będzie potrzebny.

 

 

Czy powietrze uchodzi gwałtownie, słyszysz je?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...