Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

"Formalnie" jest to bielizna na narty, więc zimowa - chyba, że aktualnie zjeżdżamy na nartach na stokach pokrytych igielitem :-).

Na teraz - dla mnie 5...10 C - jest zbyt ciepła. Mam jednak na myśli głównie owe kalesony. Do wspomnianej temperatury 5C, przy niezbyt wietrznej pogodzie, w zupełności wystarczają mi same "obciślaki" do biegania (bo preferuję bokserki z pampersem + spodnie bez wkładki). Koszulka z tej oferty powinna być bardziej uniwersalna od tych legginsów, bo przy cieplejszej pogodzie można zrezygnować z drugiej warstwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bielizna nie zachęciła, w Częstochowie są 3 Lidl'e i tak się złożyło że byłem w dwóch i w sumie te rzeczy nie miały wzięcia, ludzie rzucili się głównie po kurtki i spodnie narciarskie. Bielizna z przeznaczeniem raczej na temperatury na 5' i niżej ... wyglądała na dość ciepłą i w połączeniu z moimi zimowymi leginsami chyba bym się w niej zapalił,

 

Ja zdecydowałem się jedynie na funkcyjną bluzę narciarską > KLIK < Jest całkiem ok, rozmiarówka zaczyna się od M, przy czym emka jest całkiem spora, ja zazwyczaj noszę L a tutaj M jest jeszcze ze sporym luzem, jeśli ktoś jest szczupłej budowy to raczej nie jest to oferta dla niego,

 

Okulary wyglądały dość interesująco, z uwagi na brak odpakowanej pary i Pana Ochroniarza sterczącego mi nad głową nie zdecydowałem się na dalsze oględziny i kupno,

 

Były jeszcze kominy i kominiarki, ten pierwszy sprawiał dobre wrażenie, miły materiał, mocne szwy, solidne wykonanie. Teraz w sumie tak sobie myślę że źle że się nie zdecydowałem ... chyba w sumie zapomniałem o nim całkiem, kominiarki nie oceniam bo nigdy nie korzystałem z takiego dobrodziejstwa i nie wiem w sumie czym się kierować ...

 

To tyle i aż tyle, powodzenia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

 

Okulary wyglądały dość interesująco, z uwagi na brak odpakowanej pary i Pana Ochroniarza sterczącego mi nad głową nie zdecydowałem się na dalsze oględziny i kupno,

 

 

Kupilem dzisiaj te okulary. Moim skromnym zdaniem nie roznia sie niczym od "szkielek" za 80-100 PLN

(drozszych nie ogladalem wiec nie mam porownania).

Uwazam ze za ta cene nic lepszego nie dostaniemy.

 

Pozdrawiam,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może i racja, powiem tak; osobiście o zimnej porze roku i po nocach korzystam z okularków ochronnych, takich dokładnie jak te poniżej. W Częstochowie w składzie budowlanym Semex dałem za nie 7zł. Wygodne, nie rysują się, trwałe (wkońcu to sprzęt BHP), i nie będzie mi szkoda jak je gdzieś zostawię - co zresztą notorycznie mi się zdarza*

 

 

IMG_5563.JPG

 

 

*sorry za odejście od tematu ale może ktoś skorzysta, ja o tym dobrodziejstwie też wyczytałem na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jakby ktoś się nie załapał u siebie to mam do sprzedania spodnie męskie, Mka LIDL

 

oraz okulary LIDL

 

Ceny? Takie jak w lidlu, ja płacę za przesyłkę.

 

Tj. można to rozumieć że jeśli mi się nie uda kupić okularków u siebie(bo najbliższy Lidl jest oddalony od mojego domu o 25 km) to śmiało można uderzyć do Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...