Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

 

spodenki - wkładka sprawia straszne wrażenie. Do poważnej jazdy albona trenażer na pewno nie polecam. Może na lżejsze jazdy, wycieczki albo posiadaczom b. wygodnych siodełek.

 

 

wkładka może na oko nie budzi zaufania ale wczoraj dosiadłem te spodenki z Lidla i byłem zaskoczony ich wygodą --> duży plus. Jedyne czego nie sprawdziłem to czy wkładka działa drażniąco na skórę, bo testowałem spodenki w kalesonach termoaktywnych crafta :whistling:

 

co do trenażera to jutro zdam relacje... :voodoo:

 

z jednym ale... ujeżdżam na drugim rowerze siodło san marco cuda które uchodzi za bardzo niewygodne i zad mi nie protestuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tylko niektorzy pisali ze ten rozmiar xl nawet byl za mały na nich :) a kask jak juz kupie chce miec wygodny :)

 

Można jeszcze zmniejszyć wstępny rozmiar wkładki poprzez regulacje pasków z boku. Do wyboru jest kilka dziurek. Przesuniecie pozwala zwiększyć/zmniejszyć o dobre kilka centymetrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić zdjęcia środka torby pod siodłowej z narzędziami?

Zastanawiam się czy by nie kupić tę torbę, narzędzia byłyby dodatkowym gratisem, aczkolwiek nigdzie w poznaniu (przynajmniej już w 3) nie znalazłem, więc zastanawiam się czy by nie zamówić.

Bez narzędzi jest sporo miejsca na komórkę, portfel itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję w końcu przetestować bieliznę funkcyjną. Dodam że jest to moja pierwsza styczność ze "specjalistyczną" odzieżą, wiec nie mam porównania. Pierwsze wrażenie, po kij oni dali taką wielką wkładkę do spodenek? Ale już po paru wybojach przystosowała się do kształtu zadka, wygodnie się jedzie, nic nie obciera. Koszulka również spełnia swoją funkcję, plecy trochę wilgotne, ale nie zalane jak to zawsze miałem. Na brzuchu gęstszy materiał który ma za zadanie bronić nerki przed mrozem. Po godzinnej jeździe zimniej mi było w plecy niż w brzuch ( w tradycyjnej odzieży* miałem na odwrót). Więc myślę że jeżeli bardziej doświadczeni rowerzyści będą mogli zarzucić coś co do funkcjonalności i wykonania tych ciuchów, to dla kogoś, kto nigdy nie miał styczności z taką odzieżą/bielizną, jest to jak najbardziej godne polecenia. Jak się zrobi cieplej, to zdam relację z używania spodenek i koszulki.

 

A pomyśleć że kiedyś miałem wstręt na sam widok ulotki lidl'a...

 

*Bawełniany t-shirt i jakaśtam bluza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem pompkę tą długą serwisową - muszę przyznać, że jest całkiem wporzo.

Parę lat temu kupiłem plecak i gdyby nie wyblakł paskudnie i wszystkie gumki się nie ponaciągały to pewnie bym do dziś z nim jeździł.

 

..i jeszcze taka uwaga do kolegów, ba jak słucham to mi się w kieszeni otwiera :) - nie łudźcie się, że kupicie np. kask 5x taniej - taki sam co jakiś croni/sroni czy jakiś inny. Pewnie są na tej samej taśmie robione odlewane z jednych form ale na pewno nie z tych samych materiałów, jak pewnie niektórzy zauważyli np. w realu można kupić plecaki identyczne z HI-TECem, całkiem przyzwoicie wykonane ale koło oryginału nawet nie leżały - nie można czegoś wartego 150 kupić za 19,99

Dętka - spoko, klucze - spoko, pompka - spoko ale kasku z marketu bym w życiu nie kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

na moje oko to za te 34 strony dyskusji Lidel to powinien płacoć za serwery tego forum :teehee:

Albo dać nam bony rabatowe na zakupy w sieci Lidl. :P

 

Ja zakupiłem pompkę tą długą serwisową - muszę przyznać, że jest całkiem wporzo.

Parę lat temu kupiłem plecak i gdyby nie wyblakł paskudnie i wszystkie gumki się nie ponaciągały to pewnie bym do dziś z nim jeździł.

 

..i jeszcze taka uwaga do kolegów, ba jak słucham to mi się w kieszeni otwiera :) - nie łudźcie się, że kupicie np. kask 5x taniej - taki sam co jakiś croni/sroni czy jakiś inny. Pewnie są na tej samej taśmie robione odlewane z jednych form ale na pewno nie z tych samych materiałów, jak pewnie niektórzy zauważyli np. w realu można kupić plecaki identyczne z HI-TECem, całkiem przyzwoicie wykonane ale koło oryginału nawet nie leżały - nie można czegoś wartego 150 kupić za 19,99

Dętka - spoko, klucze - spoko, pompka - spoko ale kasku z marketu bym w życiu nie kupił

Lidl jest wielką siecią sklepów i kupuje od producenta ogromne ilości kasków zważywszy na to, że średnio na jeden sklep przypada ich około 15. Kupując w cenie nie wiele wyższej od kosztów produkcji takiego kasku (który wiele nie wynosi, przecież to kawałek styropianu), sprzedaje te kaski jeszcze z zyskiem. Wiadomo, że detale mogą się nieco różnić i te kaski nie są do końca dopracowane, ale według mnie mają sporo wspólnego z Cratoni. Cena jest niska, bo Lidl kupuje kaski bezpośrednio od producenta, a zanim kaski Cratoni (jak i wszystkie inne) trafią do sklepów, przechodzą przez kilku, a nawet kilkunastu dilerów, którzy narzucają ogromne marże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem pompkę tą długą serwisową - muszę przyznać, że jest całkiem wporzo.

Parę lat temu kupiłem plecak i gdyby nie wyblakł paskudnie i wszystkie gumki się nie ponaciągały to pewnie bym do dziś z nim jeździł.

 

..i jeszcze taka uwaga do kolegów, ba jak słucham to mi się w kieszeni otwiera :) - nie łudźcie się, że kupicie np. kask 5x taniej - taki sam co jakiś croni/sroni czy jakiś inny. Pewnie są na tej samej taśmie robione odlewane z jednych form ale na pewno nie z tych samych materiałów, jak pewnie niektórzy zauważyli np. w realu można kupić plecaki identyczne z HI-TECem, całkiem przyzwoicie wykonane ale koło oryginału nawet nie leżały - nie można czegoś wartego 150 kupić za 19,99

Dętka - spoko, klucze - spoko, pompka - spoko ale kasku z marketu bym w życiu nie kupił

 

 

Nie wiem jak z produktami z logo "crivit" , ale produkty z logo "######vo" to byly dokladnie Cratoni. Zarowno kaski,w sumie jeden model ,jak i okulary.

Okulary w zeszlym roku kosztowaly 49.90 zl ,wiec jak na ceny Lidla najtansz nie byly.Ladny futeral,3 pary swietnych szkiel,wszystkie mozliwe certyfikaty z opisem przepuszczania swiatla,UV,UB,itp...Niestety przechustalem okulary w Alpach i zaczalem sie ogladac za nimi.Doczytalem,ze to Cratoni X-Change,pojechalem ogladalem i nie znalazlem nic innego oprocz naszytego logo na futerale.Te same nici,material,gabki,oprawki,szkla,lacznie z opisami,certyfikatami,doszczetnie wszystko...,tylko kosztowaly od 189 do 200zl. Wez pod uwage,ze jak do Lidla weszly pierwsze lornetki Bressera i byly po 70-80 zl to na Allegro chodzily po srednio 150zl...Oczywiscie wszyscy pisali,ze to 2,5,11 gatunek,ze szajs,etc.Ludzie kupowali i okazalo sie,ze to pelnowartosciowy produkt.Jaki problem dla Cratoni wziac najtanszy produkt i sprzedawac pod inna nazwa,tudziez zezwolic na bicie z innym

logo. Dziwne jest tylko to,ze tak juz jest bodajze 2 badz 3 rok i jest dziwna zbieznosc,tylko i wylacznie z Cratoni,choc aktualny licznik jest gleboko wzorniczo sigmopodobny.Bylaby to 2 niemiecka firma,oczywiscie czysto teoretycznie,bo w samym liczniku oprocz kiepskiego podswietlania,powalonego menu,resetu ktory trwa 1 sec a nie 3,wiec kasuje sie przy byle oparciu reki,plecaka ,to glownie przeszkadza mi liczenie predkosci od 4.5km/h zamiast od 2km/h jak w Sigmie co dyskwalifikuje mi go w gory. Pomiar temperatury jest bardzo dokladny i dokladniejszy niz w w wypasionej Sigmie kolegi.W tym momencie opisuje model zeszloroczny,ktory znacznie rozniil sie opakowaniem,chociaz funkcje mial identyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shiler dzieki, zaraz podjade ale mysle ze juz wykupione.. /

 

co do licznika, moim zdaiem faktycznie lekko podobny do sigmy, kasowanie dziennego dystansu to pzrejscie do odpowiedniego menu czyli tripdst i nacisnac przycisk A przez 3 sekundy.

 

sandro ta saszetka pod siodelko fajna jest ale ona z kompletem kluczy kosztyje chyba 0k 20 zl, zestaw kluczy i kleju i latek tam jest i szmatka... po ich wyjeciu jest duzo miejsca.. spokojnie telefon i portfel schowasz, same klucze mozna kupic za 10 zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moglbys zrobic zdjecie pustej torby i narzedzi? Bylbym wdzieczny

Nie mozna zwrocic takiej zamowionej torby, wiec chce miec 100% pewnosci, ze produkt bedzie spelnial moje wymagania (torbe na kierownice i podsiodlowa z plecakiem w srodku juz zwrocilem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sandro ta saszetka pod siodelko fajna jest ale ona z kompletem kluczy kosztyje chyba 0k 20 zl, zestaw kluczy i kleju i latek tam jest i szmatka... po ich wyjeciu jest duzo miejsca.. spokojnie telefon i portfel schowasz, same klucze mozna kupic za 10 zl :)

Te klucze oddzielnie są nieco inne niż te sprzedawane w saszetce. Co do saszetki - oglądałem je dokładnie, chciałem kupić bo tania. Niestety - otworzyłem 3 sztuki i w każdej mnie coś zniechęcało - zwykle wiszące nitki, jedna się pruła itd. Ostatecznie zniechęciło mnie mocowanie - trzeba je wkręcić w pręty siodełka i to tam zostaje po zdjęciu zaszetki - bez sensu. Lepiej kupić porządną saszetkę z praktycznym mocowaniem - całkiem dobre produkty np. Authora można kupić za 25zł.

Co do kluczy - może do warsztatu warto mieć pod ręką, do zabrania w trasę za ciężkie, niepotrzebnie tam są te oczkowe..., no chyba, że można to rozkręcić, poprzekładać do jednej części to, czego się potrzebuje, nie wiem, nie próbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klucze mozna rozsunąć i masz wtedy tylko imbusy i tylko oczkowe i oczkowych nie musisz wozić :)

 

ok pojadę i porobię fotki :)

Nie o to chodzi - wiem, że można rozsunąć bo to robiłem. Ale czy każdą z tych części można rozkręcić i poprzekładać sobie tak, żeby powstał z jednej części zestaw jaki chcę? Rozmieszczenie kluczy tych z torebki i tych osobno za 10zł jest inne, ale w żadnym nie było tak jakbym chciał - np. przy oczkowych były śrubokręty, które chciałbym mieć przy sobie, a więc mogę z tej drugiej części wywalić jednego z imbusów i wstawić tam śrubokręt? To jest w sklepie nie do sprawdzenia, trudno tam rozkręcać klucze ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wrzucić zdjęcia środka torby pod siodłowej z narzędziami?

Zastanawiam się czy by nie kupić tę torbę, narzędzia byłyby dodatkowym gratisem, aczkolwiek nigdzie w poznaniu (przynajmniej już w 3) nie znalazłem, więc zastanawiam się czy by nie zamówić.

Bez narzędzi jest sporo miejsca na komórkę, portfel itp.?

Słabe trochę, ale robione na szybko:

p1050699j.th.jpgp1050704.th.jpgp1050715g.th.jpg

Spokojnie portfel, telefon, chusteczki i klucze wejdą. Od biedy jeszcze jakiś baton odżywczy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grobel dobzre ze dales fotki boja byłem w trzebini i tego zestawu juz nie było :)

 

p.s kaski zakupione!!, wziąłem dla dziewczyny jeszcze, zostało 9 sztuk :)

 

żal żeby w całym krakowie nie było a w takiej Trzebini do wyboru do koloru szare i białe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za późno zauważyłem tę promocje, jutro będzie nadal aktualna? Z tego co widzę od jutra są akcesoria motocyklowe. Jeśli tak to nie wie ktoś jaka jest sytuacja w Rzeszowie? Zostało coś jeszcze, szczególnie zależy mi na koszulce i spodenkach. A jeśli już po promocji, to jak często Lidl ją powtarza, bo widzę, że to nie jest ich pierwsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za późno zauważyłem tę promocje, jutro będzie nadal aktualna?

A jeśli już po promocji, to jak często Lidl ją powtarza, bo widzę, że to nie jest ich pierwsza.

Jutro będzie aktualna, ale możesz wybierać z tego, co do tej pory nie zostało sprzedane, a więc wybór będzie ograniczony. Za jakiś czas, to co nie zostało sprzedane będzie wyprzedawane z rabatem, mi w tamtym roku tak się udało kupić kask za 39,90. W ubiegłym roku były na wiosnę były przynajmniej dwie oferty rowerowe, różniły się asortymentem, w tej drugiej były m.in. okularki z wymiennymi szybkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..i jeszcze taka uwaga do kolegów, ba jak słucham to mi się w kieszeni otwiera :) - nie łudźcie się, że kupicie np. kask 5x taniej - taki sam co jakiś croni/sroni czy jakiś inny. Pewnie są na tej samej taśmie robione odlewane z jednych form ale na pewno nie z tych samych materiałów

Kolega kupił drożej i nie może przeboleć, że to samo jest za mniejsze pieniądze :icon_lol:

 

bo w samym liczniku oprocz kiepskiego podswietlania,

Kwestia dyskusyjna :icon_cool: Ja uważam, że jest wystarczające. Podświetlenia używamy przecież jak jest ciemno, a wtedy wskazania widzę bez żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Trochę za późno zauważyłem tę promocje, jutro będzie nadal aktualna? Z tego co widzę od jutra są akcesoria motocyklowe. Jeśli tak to nie wie ktoś jaka jest sytuacja w Rzeszowie? Zostało coś jeszcze, szczególnie zależy mi na koszulce i spodenkach. A jeśli już po promocji, to jak często Lidl ją powtarza, bo widzę, że to nie jest ich pierwsza.<br />
<br /><br /><br />

Na Hetmańskiej w sobotę było kilka pompek za dychę, parę toreb i dużo liczników. Z ubrań była chyba 1 koszulka lub spodenki. Była też jedna podnóżka. Nie wiem jak z innymi pompkami, nie zwróciłem uwagi.

Na Podkarpackiej byłem w piątek zaraz po 8, masę ludzi tam grzebało, zapewne gorzej z towarem niż na Hetmańskiej.

A na Baranówce nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...