Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Na czapeczkę może być jeszcze zbyt ciepło - ale to oczywiście "osobnicze" preferencje. Oprócz czapek mają być jeszcze opaski. Kupiłem w zeszłym roku w Lidlu opaskę (zasłania także górną część uszu) i dla mnie sprawdza się w temperaturach 10...5 st. C. Poniżej pięciu zakładam "zwykłą" czapkę robioną na drutach :-). Jest ona trochę za gruba i być może ta z Lidla będzie lepsza. W każdym razie zajdę obejrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z asortymentu rowerowego dostępnego w lidlu kupiłem koszulkę (t-shirt czarny z niebieskimi znaczkami), spodenki z wkładką oraz kask. Z koszulki jestem bardzo zadowolony, jeżeli byłaby możliwość, to pewnie kupiłbym jeszcze jedną. Co do spodenek z wkładką mam mieszane uczucia. Założyłem je raz i nie byłem zadowolony, uważam że jednak lepiej zainwestować w siodełko, np WTB Pure i jeździć w normalnych spodenkach. Co do kasku, wygląda dobrze, ma lampkę, dobrze wykonany, ale niestety za duży na mnie. Niestety w ferworze porannych zakupów nie przymierzyłem go dobrze i kupiłem za duży. Także jakby ktoś był zainteresowany męskim, szarym kaskiem w rozmiarze L, to niech pisze na priva :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czapkę wziąłem, na obwodzie zwinięty materiał czyli grubiej, na głowie cienko czyli może być. Moja wygląda jak by ją szyła szwaczka po kilku piwach, jednak nie widać żeby miała się gdzieś pruć, cena dobra. Zobaczymy jak się sprawi vs podróba buffa. Docelowo czapka na głowę, buff na szyję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jeśli chodzi o odzież rowerową z lidla to nie ma co wybrzydzać,za takie pieniądze to nawet więcej niż przyzwoita,lepiej mieć taką ale rowerową niż jeździć np.w dżinsach :laugh:.Sam mam dwa komplety z lidla oraz jeden włoski b-bike i muszę napisać że różnica w jakosci nie jest wielka,może materiał w włoskiej jest przyjemniejszy ale napisy i odblaski po kilkunastu praniach także schodzą a i szwy przy zdejmowaniu potrafią się spruć no i cena kilkakrotnie droższe i to na wyprzedaży!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę czapkę do biegania bo czegoś takiego szukałem do chodzenia na co dzień jednak uważam, że ona bedzie za gruba pod kask.

 

Co do jakości za takie pieniądze to kilka razy odpuściłem rzeczy lidla pomimo dobrej ceny. Niestety prawda jest taka, że dobre rzeczy słono kosztują a z tańszych czasami można wyłowić jakieś perełki a co gorsza w lidlu nie ma żadnej reguły co do powtarzalności w zakresie jakości tego co oni oferują u siebie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tę czapkę do biegania bo czegoś takiego szukałem do chodzenia na co dzień jednak uważam, że ona bedzie za gruba pod kask.

 

Co do jakości za takie pieniądze to kilka razy odpuściłem rzeczy lidla pomimo dobrej ceny. Niestety prawda jest taka, że dobre rzeczy słono kosztują a z tańszych czasami można wyłowić jakieś perełki a co gorsza w lidlu nie ma żadnej reguły co do powtarzalności w zakresie jakości tego co oni oferują u siebie.

 

 

Pytanie do Ciebie, jak i osób które zakupiły czapeczkę w Lidlu- jak się sprawuje przy obecnych temperaturach i większych prędkościach? Czujecie, że wieje w uszy albo podwiewa pod czapkę , czy może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest jeszcze zbyt ciepło na tę czapkę. Raz założyłem wieczorową porą na kilkanaście minut, ale było w granicach 8st. i bezwietrznie, więc nie potrafię póki co ocenić jej skuteczności w gorszych warunkach (aktualnie wystarcza mi opaska). Natomiast nie mam problemu z założeniem na ową czapeczkę czajnika. Paradoksalnie, kask ledwo włazi na opaskę, którą kupiłem w zeszłym roku w Lidlu. Jest ona wykonana z dużo grubszego materiału - coś podobnego do polaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem w tej czapce :) Ja ją kupiłem do chodzenia bo chciałem cienką czapkę z uwagi na to, że w przeciętnych jest mi dużo za gorąco w makówkę ;) Czy czapka zmieści się pod kask zależy od kasku jak i głowy. Ja używam czegoś innego, cieńszego i jest ok - lada dzień się pochwalę tylko muszę foty porobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Ciebie, jak i osób które zakupiły czapeczkę w Lidlu- jak się sprawuje przy obecnych temperaturach i większych prędkościach? Czujecie, że wieje w uszy albo podwiewa pod czapkę , czy może być?

 

Jest dobra przy temperaturach >5 st. C, dziś jechałem w niej około 35 kph przy 8 stopniach i było bardzo ok. Mnie irytuje tylko to, że jest do pół ucha, ale ja po prostu preferuję dłuższe czapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce (od 31go), w ofercie narciarskiej, dostępne będą okulary. Wymienne szkiełka, futerał. Bardzo podobne, może nawet identyczne, z tymi sprzedawanymi w ofercie rowerowej. Cena ztcp 35zł.

Informacja z papierowego wydania gazetki, strona internetowa jeszcze milczy w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś testowałem czapkę na rowerze. Temperatura ok 2-3 stopnie. Przejechane 30km przez ok 1,5 godziny. U mnie trochę wieje po uszach, nałożyłem bufa w sposób "na babcię" i to pomogło. Przy szybszej jeździe wiało mi też po czubku głowy.

 

Zdarzyło mi się też pobiegać w tej czapce i przy 8 stopniach było mi za gorąco. po 30 minutach musiałem założyć na głowę bufa bo by mnie krew zalała, znaczy się pot ;)

 

ps. Jeżeli ktoś jeszcze ma zamiar kupić to są różne wersje. Pomijając że można kupić opaskę to kolega z którym biegam kupił czapkę z dodatkową warstwą na czole. Wg naszego rozumowania to dla lepszego wchłaniania potu. Moja wersja czapki nic takiego nie posiada. O tej różnicy dowiedziałem się po zakupie swojej, nie wiem czy są jeszcze inne wersje, w moim lidlu czapek już brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bielizna, więc pod spód, jako kalesony. Jeśli są to ciuchy tego samego rodzaju, co z wiosennego "rzutu" rowerowego:

 

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl_pl/hs.xsl/index_17274.htm

 

to warto się zastanowić. Ta koszulka i bokserki z pampersem z powyższego linku to chyba jeden z lepszych produktów, jakie w Lidlu kupiłem. Jeżdżę w tej bieliźnie aktualnie, na wierzch zakładam dopasowane "spodnie do biegania", też z Lidla.

Co prawda te kalesony z nadchodzacej oferty nie mają pampersa, ale w okresie późna jesień-wczesna wiosna i tak dystanse są relatywnie krótkie, więc to wg. mnie kwestia drugorzędna.

Istotne jest, by ta bielizna była dobrze dopasowana, w miarę obcisła, by spełniała swoją rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...