Skocz do zawartości

[Lidl] oferta rowerowa


hehe12

Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie w mielcu jest jeszcze sporo rzeczy <_< Byłem dzisiaj około w pół do 15 i było mniej więcej tak: z 5 kasków (tych za 50 zeta), short'y męskie około 8 ( jedne kupiłem ;)), rękawiczki z palcami jakieś resztki, były też spodenki męskie z pampersem obcisłe, t-shirt'y, ogólnie dużo rzeczy ;)

 

Ale chciałem np. kupić rękawiczki bez palców te za 12.99 i byłem w lidlu jakieś 2 tygodnie temu to już ani jednych nie było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przetestowałem wstępnie kupiony dzisiaj komputerek (ten z ogniwem słonecznym). Działał, nic nie odpadło :-).

Porównanie wskazań odległości komputerek/odbiornik GPS: 39,84/39,22 km. Jak widać, różnica "kosmetyczna", bo GPS lubi zaniżać wskazania przy słabym sygnale ( ścinanie zakrętów, odłażenie śladu) i nie uwzględnia podjazdów/zjazdów (liczy odległość w "poziomie"). Wskazania temperatury wydają się prawidłowe. Kiedy zjeżdżałem do domciu licznik pokazywał 6,8 st. C, termometr zaokienny pokazywał 7,5 st. C (wiadomo, że z powodu przenikania ciepła przez okno w niszy okiennej jest cieplej, niż poza nią. Wskazania kalorii i tłuszczu to raczej kosmos :-). Pulsometr pokazał 1022kcal/13g, komputerek 540 kcal/49g. Faktem jest, że mam pulsometr ustawiony bardziej pod jogging, bo między późną jesienią a wczesną wiosną więcej biegam niż rowerkuję. Podświetlenie w kolorze "blue", prawie jak w "dreso-wozach" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś to interesuje to Lidl przecenił te kaski -22%, teraz kosztują niespełna 40zł. Tak przynajmniej jest w Tarnowie, pół godzinki temu wyszedłem ze sklepu. Mają jeszcze kilkanaście (może 20) tych kasków, w dwu kolorach (bardziej biały i bardziej szary) i obu rozmiarach - one size i XXL. Nie byłem na kupnie, ale się skusiłem za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rękawiczki z długimi palcami . Uzywałem ich 10 -12 razy - dojazdy do pracy ( ok 20 min ) i krótkie wycieczki max 1,5 godź . Dzisiaj zobaczyłem ,że w jednej puścił szew na kciuku , w drugiej szew wytrzymał ale obok robi się dziura ! Dziwna ta jakość z Lidla .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% filtru UV, w okularach za 10PLN, jakoś mi się to nie widzi. Ciemne szkła rozszerzają źrenice, a jeśli nie ma w nich filtru UV to więcej promieniowania dostaje się do oka.

Zmartwię Cię - to jest jedna z wielu tzw. "urban legends"

Poczytaj na necie opinie okulistów na ten temat ;)

Tez tak kiedyś myślałem - okazało się to bzdurą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila- czegos tutaj nie rozumiem.

O czym jest temat? Pytacie ile warte sa okulary za 10zl z Lidla? Powinniscie jednak dobrze wiedziec ile one moga byc warte.

 

Podejzewam, ze 95% uzytkownikow tego forum nie jezdzi na rowerach za 300-600zl z marketu lub straganu, a jednak jest zainteresowanie akcesoriami tej klasy.

Przyzwoite, firmowe okulary dajace gwarancje nie popsucia nam oczu kosztuja obecnie nawet 40zl i sadze, ze nie jest to w zadnym wypadku kwota wysoka. Podobnie jest z odzieza, rekawiczkami, licznikami i wszystkimi innymi akcesoriami- wystarczy troche poszukac i mozna znalezc produkty w 100% pewne i dajace bezpieczenstwo, ktore beda tylko nieco drozsze od marketowych.

 

Dobry kask mozna takze za ok. 90zl kupic, lecz widac ze na zdrowiu co poniektorzy wola oszczedzac.

 

PS. okulary te na 100% nie maja obiecywanych filtrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o Lidla, to nie zdziwilbym sie gdyby w tych okularach byly soczewki identyczne jak w okularach 4X drozszych (analogiczna sytuacja z kaskami lidlowymi ... )

 

taka siec nie ryzykowalaby ew. procesow i odszkodowan za zniszczony wzrok, nie ten kapital.

 

tak dla ciekawosci, widzialem w niemczech w markecie (w promocji) okulary za 4€ ktore mialy polaryzacje nie gorsza niz zeppeliny ktore mialem wowczas na nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat jest o Lidlu ale myślę, że o Tesco też mogę napisać. Dzisiaj widziałem fantastyczne rowerki za 250 złociszy. Wyglądają całkiem przyzwoicie. Jakość na pewno nie odbiega od tych 10 razy droższych bo przecież "taka siec nie ryzykowalaby ew. procesow i odszkodowań... nie ten kapitał" :)

Sorki ale czytając o tej super jakości to nie mogłem się powstrzymać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Co prawda temat jest o Lidlu ale myślę, że o Tesco też mogę napisać. Dzisiaj widziałem fantastyczne rowerki za 250 złociszy. Wyglądają całkiem przyzwoicie. Jakość na pewno nie odbiega od tych 10 razy droższych bo przecież "taka siec nie ryzykowalaby ew. procesow i odszkodowań... nie ten kapitał" :wallbash:

Sorki ale czytając o tej super jakości to nie mogłem się powstrzymać ;)

 

Świetne porównanie::D,:devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda temat jest o Lidlu ale myślę, że o Tesco też mogę napisać. Dzisiaj widziałem fantastyczne rowerki za 250 złociszy. Wyglądają całkiem przyzwoicie. Jakość na pewno nie odbiega od tych 10 razy droższych bo przecież "taka siec nie ryzykowalaby ew. procesow i odszkodowań... nie ten kapitał" :D

Sorki ale czytając o tej super jakości to nie mogłem się powstrzymać :)

Widzisz, teraz wystarczy, że kupisz komplet naklejek jakiejś drogiej firmy i albo sprzedasz z zyskiem 200% albo... +150 do lansu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...