Skocz do zawartości

[kobiety] Na rowerkach ;) - Foty


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie :).

Ajjj piersi to ona ma, jednak wiemy, że uprawiając kolarstwo to ona takich by w życiu nie miała, ponieważ by się wycieniowała do miseczki B :P

 

zdjęcie 1

zdjęcie 2

zdjęcie 3- ta sama kobieta już po kontuzji

zdjęcie 4

;)

uwaga prokurator patrzy!

UWAGA 1

UWAGA 2

UWAGA 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

I one też będą kobietami, jak już nie są. naprawdę nie wiem co cię tak oburzyło? Może tylko to, że spodziewałeś się jakiejś kobiety w negliżu po ostatnim zdjęciu :D, a tu Pixon zaskoczył wszystkich. W końcu po refleksji po ostatnim dniu kobiet, kiedy to wszystkie dziewczynki, dziewczyny oraz KOBIETY dostają kwiatka/upominekz doszliśmy do wniosku, że powinni zmienić nazwę tego dnia na bardziej odpowiednią. Niestety nazwa, która tu się sama ciska na usta byłaby mało chwytająca i w sumie nikt by się na to nie zgodził. A na pewno nie cenzura. Chyba każdy już wie co mam na myśli: Dzień ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta od Kuli jest świetna ;) Fotka też ładnie strzelona. Beautiful.

Biera marudzisz ! Sida i rower to zobaczyłem na samym końcu "podziwiania" {wbrew rowerowej logice}* także coś w niej jest :P

* może dlatego że mam oczy zakropione atropiną czy jakoś tak :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Łódzka Grupa Kolarska Kobiet Primus

Łódzka Grupa Kolarska Kobiet Primus

Łódzka Grupa Kolarska Kobiet Primus mniam B)

 

A właściwie bierzcie i patrzcie z tego wszyscy :P

 

Łódzka Grupa kolarska kobiet Primus

 

Dla mnie zostawcie tą w ciemnych włosach resztę możecie sobie zatrzymać, a szczególnie bierzcie tą z irokezem :)

 

 

Tylko znów nie marudzić, że za młode, że za niskie, że za grube że to i jeszcze więcej.......Jak się komuś nie podoba to niech nie zagląda do tematu i już, albo nie otwiera linków :D. Administratorzy i moderatorzy czuwają na jakością linków jakby coś było z nimi nie tak to zapewne ktoś by je dawno usunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Czarna jest piękna, a zarezerwowana jest dla mnie :P, jak to już napisałem w pierwszym poście.

Dobrze Biera w takim razie ta blondynka należy do Ciebie. Panowie mamy jeszcze kilka pań do rozdysponowania :D, kto się skusi na irokeza: po raz pierwszy, po raz drugiiiiii, po raz trze...... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...