Skocz do zawartości

[kaseta] wyrzucenie osłony


Dario82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie, mam problem ponieważ po odebraniu roweru z serwisu o coś trze mi obudowa kasety ( plastikowe kółko za trybami) czy mogę całkowicie je wyrzucić?? wskazane to jest czy też nie?? Dodam, że czasami widzę rowery bez tego plastiku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem po co to coś tam jest. Może po to żeby łańcuch nie spadał pomiędzy kasetę i szprychy( co przy prawidłowym wyregulowaniu przerzutki nie powinno mieć miejsca, a może po to, żeby piasta i szprychy się nie brudziły.

Ja jeżdżę bez tego plastiku jak przypuszczalnie większość tutaj(nie mówię: na pewno)i w niczym brak ten nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czas zabiegu to max. 5min i bez młotka oczywiście :icon_mrgreen:

 

krok1. nacięcie w jednym miejscu szczypcami kątowymi

krok2. opalarka w stronę osłony i rozgrzany nóż

krok3. opalać ją z daleka i sama jak masło schodzi przy delikatnym ciągnięciu kombinerkami

 

czas zabiegu= ok 5min :)

 

Panowie czas zabiegu to max. 5min i bez młotka oczywiście :D

 

krok1. nacięcie w jednym miejscu szczypcami kątowymi

krok2. opalarka w stronę osłony i rozgrzany nóż

krok3. opalać ją z daleka i sama jak masło schodzi przy delikatnym ciągnięciu kombinerkami

 

czas zabiegu= ok 5min :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

 

Ten temat został zamknięty przez moderatora/administratora.

 

Powód: koniec tego bezsensownego nabijania postów

 

Jeżeli nie zgadasz się z zamknięciem tego tematu, prosimy użyć przycisku RAPORT dla tego tematu. Ekipa moderująca rozważy Twoją propozycję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...