Skocz do zawartości

Giant-the best bikes Club :P


Blue

Rekomendowane odpowiedzi

i siedzi czlowiek w domu i nie wie... w telewizor sie gapic, czy w rower :D

jedno co mam ostro do gianta (na szczescie nie mojego, choc i tu mogliby popracowac): czemu tak slabo maluja ramy. wiecej zycia! na razie to tylko rincony mi sie podobaly bodajrze sprzed roku albo dwoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja moge pomoc rozkrecic, wczoraj sie zarejestrowalem i nawet sie nie skapnalem ze jest taki temat :)

No wiec moj Giant to Boulder SE z 2004 (czerwony), dosyc mocno przerobiony. Wlozylem w niego troche kasy czego nie zaluje: Prawie caly osprzet (Altus) wymienilem (Deore / Deore LX). Niedawno zaopatrzylem sie tez w nowy amor (Psylo XC), a co za tym idzie przednia paiste (bo amor na sztywna oske) i hamulec tarczowy (bo byl bez piwotow). niestety hamulec b slaby (Alivio, mechanicznyu), ale gdybym chcial kupic lepszy to musial;bym sie tez zaopatrzyc w nowa manetke (bo mam klamkomanetki Deore) a ten alivio obsluguje moje. W srode odbieram rower i zarzuce jaies fotki :)

 

BTW dla Warszawiakow, polecam serwis na Spójni (dealer Gianta). M.in. dlatego ze sprzedali mi wspomniany juz amortyzator i paiste DAngerous Mike w cenie samego amortyzatora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW dla Warszawiakow, polecam serwis na Spójni (dealer Gianta). M.in. dlatego ze sprzedali mi wspomniany juz amortyzator i paiste DAngerous Mike w cenie samego amortyzatora :)

 

W kwestii polecenia czy też nie to dodam, że nie polecam servisu Gianta na Bartoka. Oni już wiedzą czemu.

 

P.S. Jasiur jaka dzielnica i ulica tego servisu na "Spójni" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...