Skocz do zawartości

[licznik] Sigma STS


banditxc

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

czy juz ktos zakupil i przetestowal nowa serie licznikow z STS ? Jestem zainteresowany zakupem modelu 2209 : http://allegro.pl/item893728112_nowosc_licznik_sigma_bc_2209_mhr_iac_sts_bc_2209.html

 

Czy jest jakas roznica pomiedzy starym DTS ? Osobiscie dla mnie poprzedni system byl tragedia.. Mialem poprzedni model 2006 i czesto byly z nim problemy. A to zasypial podczas jazdy albo calkowicie przestawal dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Mam STS w Rox'ie i póki co jeździ w trenażerze bez problemów.

 

Był jeden problem, jako że czujnik prędkości mam na tylnim kole to jest dalej niż przewiduje instrukcja, gdy miałem blisko subwoofer to przestał nadawać :) wystarczyło go przybliżyć do licznika i odżywał, przekazywał jak jakby zbuforowane dane, to akurat uważam za zaletę. Bo wygląda to tak jakby przy braku połączenia czujnik pracował samodzielnie a przy ponowieniu połączenia odsyłał pakiet.

Aha przy tym samym głośniku jakbym miał czujnik na przednim kole (licznik na mostku) to nie było by problemów transmisji, sprawdziłem.

 

Jeszcze na zewnątrz nie był więc może doświadczenie niewielkie, ale wcześniej miałem Sigmę na kabelku i poza lekkim opóźnieniem reakcji na przyspieszanie/kadencje to wszystko gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...