Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu.


Sokol91

Rekomendowane odpowiedzi

Ja może się skuszę jak napęd będzie się jeszcze kręcił :D

 

Startuj koniecznie! Nogę masz, ścig jest pod nosem i można spodziewać się mocnej obsady. Będzie super pościgać się w takiej oprawie :D

 

Ja się chyba wybiorę ale jako kibic/obserwator.

 

O! Ciebie tyczy się j.w. :) Na pewno świetnie wypadniecie. Jeszcze Tomka (t0mas82) weźcie i sponiewieracie mnie jak w marcu na pierwszej tegorocznej setce :D

 

Jutro o 16.30 ja i pawelll startujemy z Pogorii na objazd trasy. Może jest ktoś chętny jeszcze? Znajomość trasy mile widziana, bo wg gpsu może słabo iść :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trącił Cię jakiś perfidny samochodziarz. Samochód nic Ci nie jest winien...

 

To bardzo zła wiadomość. Właśnie się dziś pawelll zastanawiał jak wypadniesz na tle czołowych napinaczy.

 

Życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Najlepiej tak szybkiego, żebyśmy się jeszcze w niedzielę spotkali w kolejce po numer startowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No byłem ciekaw porównania czasu Andiego, który jak wiadomo napina :002: , z czołówką. NIedobrze, niedobrze. Ty jakoś przyciągasz te auta. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Ale jest jeszcze jeden taki znany napieracz w wątku sosnowieckim - t0mas82, może się skusi :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już zdążyłem zajrzeć w profil t0masa82. Ale tam forum raportuje, że jegomość t0mas82 na forum nie zagląda, więc PW z wezwaniem do stawiennictwa na starcie nie poszło :)

 

BTW, właśnie łatam dętkę i oponę. Jakiś góźdź mnie trafił w Będzinie. Ostatnie pół kilometra do domu musiałem pchać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jutro o 16.30 ja i pawelll startujemy z Pogorii na objazd trasy. Może jest ktoś chętny jeszcze? Znajomość trasy mile widziana, bo wg gpsu może słabo iść :)

 

I jak Panowie, był objazd trasy?

Ja planuje startować na 40 km ale z planu trasy widzę, że chyba większość to asfalt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowie, był objazd trasy?

Ja planuje startować na 40 km ale z planu trasy widzę, że chyba większość to asfalt.

 

Był objazd, choć niepełny.40 km to imho zły pomysł, bo nie dość, że ogromna część to asfalt, to jeszcze płasko. Zresztą 50 metrów przewyższenia na 40 km mówi samo za siebie. To jest sztuka, żeby wytyczyć 40km trasę w naszych okolicach i nie zrobić 100m w pionie. Nawet jak jechałem pod Nemo z Pogoni, zrobiłem niecałe 10km i ponad 90m w pionie...Więc bierz lepiej od razu pętlę średnią, bo liźniesz trochę terenu pofałdowanego. :)

 

Organizowanie mistrzostw Polski w maratonie MTB na tej trasie jest jakimś ponurym żartem, ale jak możemy pościgać się z czołowymi kolarzami na własnym podwórku, to trzeba skorzystać :D

Zgadza się, można by spokojnie na szosie to pocisnąć :)

 

Nie można, regulamin zabrania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja startowałem w DG, zająłem 4 miejsce na Grand Fondo w M3, brakło mi 2 i pół minuty do 3 miejsca, a i drugie było w zasięgu jakbym dzień wcześniej nie jechał Piwnicznej i nie miał groźnej gleby na stromym technicznym zjeździe :woot: Nieźle się potłukłem i wybiłem sobie prawy kciuk, aż krew się rozeszła po całym palcu :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że zmienili w tym roku tray i mapka jest ok. tylko w regulaminie zostało z zeszłego roku. Bo gdzieś tam wyczytałem, że w zeszłym roku jechali właśnie na 10, 21 i 42 km.

 

W zasadzie to wypadałoby na starcie wiedzieć czy jedzie się 42 czy 50 km bo 8 km to dość istotny kawałek. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...