Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu.


Sokol91

Rekomendowane odpowiedzi

Sosnowiec i okolice juz od dawna sa aktywne:) tylko teraz zima przycichło, ale polecam oberwowanie forum jurajskiego i gorskiego od wiosny do poznej jesieni;)

Dla mnie sezon to tak od ok marca sie zacznie, a na razie nieregularne i krotkie przejazdzki jak pogoda pozwala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sosnowiec i okolice juz od dawna sa aktywne:) tylko teraz zima przycichło, ale polecam oberwowanie forum jurajskiego i gorskiego od wiosny do poznej jesieni;)

Dla mnie sezon to tak od ok marca sie zacznie, a na razie nieregularne i krotkie przejazdzki jak pogoda pozwala

 

Pogoda w kratkę, ale trzeba jakoś formę szlifować.

A kolega by jakieś linki do w/w for podał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hm jutro jadę pograć w pile trochę,muszę kości rozprostować,w tym sezonie jeszcze nie jeździłem :D

 

Oby tylko nie padało nic,można sie spotkać w jakimś wyznaczonym miejscu,które może ustalimy w piątek albo sobotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do południa nie bylo,wiec pomyślałem ze pójdę potrenować,jutro wyjedzie sie gdzieś,no ale później było coraz gorzej i zaliczyłem orla :) i ta niefortunna gałąź :D musze w poniedziałek dętkę kupić,moze w MK beda jakieś przystępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...