Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu.


Sokol91

Rekomendowane odpowiedzi

rozumiem. niestety ja dzisiaj się nie wybiorę na ta wieczorną przejażdżkę, bo jadę w góry.

 

Gdyby ktoś był chętny to jutro planuję zrobić Szyndzielnię oraz Klimczok i Błatnią, jeżeli kolano pozwoli. Wyjeżdżam już dzisiaj wieczorem, więc ewentualni chętni musieliby dojechać sami i spotkalibyśmy się w Bielsku. Tempo i długość trasy zależne od kolana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

COŚ nie masz szczęsia do wspólnego kręcenia pogoda kapryśna i chyba nici z jazdy wieczornej. Wczoraj na Masę zamówiłem na dziś nie planowałem jazdy i się ochłodzenie zrobiło :D. Ale jak by się coś zmieniło no to zakręce pod żyletę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

krzychu22, nie marudź, Ty ze swoim bicyklem nie masz prawa odmawiać wyjazdu w góry ;)

 

Ja zostałem już zwerbowany drogą pozaforumową. Prognozy na razie wskazują, że pogoda będzie bardzo dobra - lekkie ochłodzenie, ale bez deszczu i wiatru. Jak to się sprawdzi, to już tylko pozostaje trasę jakąś obmyślić i jechać. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie miałem pisać co się stało, że taka cisza w sosnowieckim wątku :/

 

A jest ktos zainteresowany jakąś jazdą po okolicznych terench, w granicach 50 km? Np. Sosnowiec-Jaworzno-Bukowno itp. może baza nurkowa w Jaworznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że Andrzej ma już wymyśloną trasę, tak że myślę żebby wystartować z Placu Papieskiego, a co do godziny to pewnie koło 9-10 najpóźniej, oczywiście o ile pogoda się dramatycznie nie pogorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andi 6:30 to chyba lekka przesada... Ja będę na placu o 9 i jakąś trasę się obmyśli( właśnie wrócilem z dni dąbrowy), a jeśli nikt nie dopisze to jadę sprawdzić trasę do nwej pracy w zawierciu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

właśnie miałem pisać co się stało, że taka cisza w sosnowieckim wątku :/

 

A jest ktos zainteresowany jakąś jazdą po okolicznych terench, w granicach 50 km? Np. Sosnowiec-Jaworzno-Bukowno itp. może baza nurkowa w Jaworznie.

Jutro jest taka ustawka ;)http://zmk.wikidot.com/forum/t-512954/bukowno-30-06-12-sobota-start-9:00-sosnowiec-dworzec-glowny#post-1493961

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...