Skocz do zawartości

[muzyka] Najbardziej energetyczne kawałki do jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Ktoś wcześniej pytałpo grzyb sie czepiam wstawiania linkow ... a no po to:

Teraz ... w poprzednim odcinku:

Panowie i panie także. Uroczyście nominuję następujące osobistości:
 
- ziemko
- Grand231
- Vaissy
- DonKiszot
- Sotnikov
- next
- yakuza79
- Kakadu90
- evildick
- Synergy
- szewka

 
Do ustnego ostrzeżenia udzielanego prze zemnie w tejże jakże uroczystej chwili. Sa to osoby z tylko 3 ostatnich stron, bo nie chce mi się siedzieć i wypisywać ... Otóż owe osoby wbrew Zasadom tego tematu dodają linki bez dodatkowego napisania autora utworu. Jest to o tyle istotne ze jak link z przyczyn bliżej nie określonych wygaśnie nie wiadomo co sie pod nim kryło.
 
Fajnie jest jak widzę np posty pana Sol, Goldblooma czy Adamosa bo wiem ze tam nawet zaglądać nie muszę, bo i tak będzie wszystko ok. Wyczytane z ambony osoby, jeżeli nie zaczną się dostosowywać zaczną, zbierać punkty Bayback ...


Kontynuując tradycje wyczytywania Z ambony na sumie urwipołciów co nie pisża jak trzeba ... :

DonKiszot x2
matfre96 x2
ishi x2
venom2000
Kakadu90
Quba88
owrukyt
MJRegul
next
adhed
iamkucharz
filipgolarz
michuuu -
i ty Brutusie ...
zawoduwa

 

To są osoby których posty poprawiałem ( nie wszystkich) i są nominowane do rozdawania nagród w postaci wycieczek wypoczynkowych oraz punktów PaYBack. Jak zobaczę jeszcze jeden post zwłaszcza 3 liderów w tej kategorii, który będzie nie tak jak trzeba ( a cytat mojego własnego posta uwidacznia dlaczego to dość istotne) walne piękne wakacje, a co, pełne 2 miesiące wypoczynku.

 

Ja nie będę tu godzinami jednego tematu poprawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

pięć dwa - psalm 52

 

pięć dwa - w tęczowych barwach malowany dzień

dwa nowe kawałki z nowej płyty Pięć Dwa. do spokojnej jazdy jak najbardziej 

edit: gańba, gańba. już poprawiłem i mam nadzieję, że sie nie powtórzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

zawoduwa ... czy ty mnie chcesz zdenerwować ? przeczytaj co napisałem nad twoim postem ... przmyśl o co kaman, jak nie wiesz, to sie zapytaj a jak nie to ładuje wakacje o jakich pisałem ...

 

Dla rozluźnienia  :D

 

Dr. Bombay - HolaBaloo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...