Skocz do zawartości

[muzyka] Najbardziej energetyczne kawałki do jazdy.


Rekomendowane odpowiedzi

Klimaty Wam odległe, ale...

 

Kimbra - Two Way Street (Aeroplane Remix)

http://soundcloud.com/aeroplane/kimbra-two-way-street-aeroplane-remix-preview?utm_source=soundcloud&utm_campaign=mshare&utm_medium=email&utm_content=http://soundcloud.com/aeroplane/kimbra-two-way-street-aeroplane-remix-preview

 

Tutaj coś normalnego:

Papryczki - Can't stop

 

 

 

Sent from my 20hpuo3.jpg using wrxb2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Jestem w ciężkim szoku, ale wygląda na to, że nie było :) Aż wstyd...

 

 

BTW, podawanie tytułów i nazw wykonawcy ułatwia wyszukiwanie. Linki wklejane bezpośrednio mają też tą wadę, że po usunięciu z serwisu nie wiadomo o co chodziło. Dlatego sugeruję podawać tytuły i dopiero do nich podklejać linki - przynajmniej zostanie nazwa piosenki...

 

 

Przetestowane przed chwilą:

 

 daaje kopa; wysokie tempo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce oglosic, ze wszyscy jak w morde strzelil powinniscie dostac bana. Jak wczesniej nie uznawalem jazdy w sluchawkach tak teraz bardzo mi sie spodobala. ;-)

 

W zwiazku z powyzszym kilka propozycji ode mnie. :-)

Lupe Fiasco - Around My Way

 

 

Goldroom - Angeles (świetny producent!)

 

 

Santana feat. Everlast - Put your lights on

 

 

 

 

Sent from my 20hpuo3.jpg using wrxb2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chce oglosic, ze wszyscy jak w morde strzelil powinniscie dostac bana. Jak wczesniej nie uznawalem jazdy w sluchawkach tak teraz bardzo mi sie spodobala. ;-)

Ki grzyb?! Ma się rozumieć że jak jeździsz na rowerze to inny sposób słuchania muzyki nie jest hm... komfortowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sedno sprawy tkw chyba w tym że fan muzyki nie chce słyszeć zewnętrznych dźwięków. Dalszy ciąg klasyki. Na rozkręcenie The Black Keys - Little Black Submarine. Fajny kawałek do połowy wolny ale później się tak fajnie rozkręca że nie mogłem go na rower nie zaproponować. Przyśpieszamy Red hot chili peppers - So I Much, A ponieważ ostatnio na rower preferuje funkowe brzmienie (takie jak RHCP) to jeszcze to Red Hot Chili Peppers - Storm In a Teacup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jon Bon Jovi - Livin' On A Prayer Jon Bon Jovi - It's My Life

 

:w00t::laugh:

 

A ja pamiętam jeszcze to, jako podkład muzyczny do jednej z pierwszych reklam w historii TVP (Mitsubishi Pajero to chyba było) :D

 

 

Obecnie zaś katuję stare albumy Prodigy, a najczęściej to :devil:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...